جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
اخبار > اصرار بر اختلافات و منیت و عدم در نظر گرفتن مصالح عمومی آفتی بزرگ و خیانت به مردم می باشد.


  چاپ        ارسال به دوست

وکسانی که این فرصت را غنیمت شمرده و اعتماد مردمی را به سرمایه اجتماعی تبدیل کرده اند در میان مردم سرافرازانه قدم خواهند برداشت.

اصرار بر اختلافات و منیت و عدم در نظر گرفتن مصالح عمومی آفتی بزرگ و خیانت به مردم می باشد.

دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در نشست با اعضای شورای روستای اجیرلو و بخشدار مرکزی با اشاره به مشکلات روستاهای شهرستان گفت به اندازه کافی جا برای کار کردن هست و اصرار بر اختلافات و منیت و عدم در نظر گرفتن مصالح عمومی آفتی بزرگ و خیانت به مردم می باشد.

فرماندار شهرستان پارس آباد توفیق خدمت به مردم را امری بسیار مهم و امانتی از طرف خداوند عنوان کرد و گفت اینکه مردم شهر و روستایی از میان لیستی از افراد مطرح ، افرادی را به عنوان نماینده خود در شورا انتخاب نموده و اعتماد می نمایند امری است بسیار بزرگ که تکلیف را سنگین میکند ، بلاخره زمان و دوره خدمت به پایان خواهد رسید وکسانی که این فرصت را غنیمت شمرده و اعتماد مردمی را به سرمایه اجتماعی تبدیل کرده اند در میان مردم سرافرازانه قدم خواهند برداشت.

فرماندار پارس آباد با بیان اینکه اجیرلو از بزرگترین روستاهای شهرستان پارس آباد و حتی استان اردبیل است گفت ظرفیتهای خوبی برای توسعه و رشد این روستا وجود دارد که با وحدت و همدلی و انسجام و دلسوزی که از اعضا شورای اسلامی روستای اجیرلو انتظار دارم، امکان بالفعل نمودن آن با جلب اعتماد و مشارکت مردمی قابل تحقق است.

فرماندار پارس آباد از اعضای شورای اجیرلو خواست طی 10 روز آتی با همفکری و وحدت و انسجام و عقب نشینی از وضعیت خشک فعلی به نقطه مشترکی رسیده و کار را برای خدمت رسانی به مردم سرعت ببخشند


٠٨:٣١ - يکشنبه ٣ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧١٤٥    /    تعداد نمایش : ٣٧٨آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1300021
 بازدید امروز : 303
 کل بازدید : 3419092
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/2031
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved