جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
اخبار > 19 میلیارد تومانی سهم شهرستان پارس آباد از اعتبارات تملک داریهای سرمایه ای بین دستگاههای اجرای شهرستان توزیع شد.


  چاپ        ارسال به دوست

بیش از 10 میلیارد تومان اعتبار معادل حدود 90 درصد کل اعتبارات تخصیصی سال 96 به سهم شهرستان از محل اعتبارات جذب نشده سایر دستگاهها افزوده شد .

19 میلیارد تومانی سهم شهرستان پارس آباد از اعتبارات تملک داریهای سرمایه ای بین دستگاههای اجرای شهرستان توزیع شد.

بیش از 10 میلیارد تومان اعتبار معادل حدود 90 درصد کل اعتبارات تخصیصی سال 96 به سهم شهرستان از محل اعتبارات جذب نشده سایر دستگاهها افزوده شد .

 

19 میلیارد تومانی سهم شهرستان پارس آباد از اعتبارات تملک داریهای سرمایه ای بین دستگاههای اجرای شهرستان توزیع شد.

 

دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان که با حضور دکتر پورحسین نماینده مردم شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی و دکتر شایقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل و تعدادی از مدیران و معاونین ادارات کل استانی و مسئولان شهرستانی برگزار شد از سهم بیش از 19 میلیارد تومانی شهرستان در اعتبارات استان خبر داد .

 

فرماندار و رئیس شورای برنامه ریزی شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه در سال گذشته پروژه های خوبی با اعتبارات دولتی انجام شد که آثار آن به عینه مشهود بود در ادامه با بیان اینکه اعتبار سال 96 شهرستان پارس آباد نزدیک به 36 میلیارد مصوب شده بود که فقط 13 میلیارد آن تخصص داشت  و انتظاراتی که در پیش بینی های اعتبارات در صرفصلهای مختلف در نظر بود به دلایل مشخص  وضعیت اقتصادی کشورکه همه میدانیم، محقق نشد اما با برنامه ریزی های صورت پذیرفته امسال مبلغ تخصیص اعتبارات از تخصیص سال 96 بیشتر خواهد بود.

 

فرماندار شهرستان پارس آباد اولویتهای شهرستان پارس آباد را که مطالبه مردمی می باشد بحث راه آهن  و چهاربانده پارس آباد سربند اردبیل  عنوان کرد و گفت طی دو ماهه گذشته با کمک دکتر شایقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای اولین بار کاری بزرگ و ارزشمند صورت گرفت و بیش از 10 میلیارد تومان اعتبار معادل حدود 90 درصد کل اعتبارات تخصیصی سال 96 به سهم شهرستان از محل اعتبارات جذب نشده سایر دستگاهها افزوده شد .

 

وی در ادامه با بیان اینکه از 10 میلیارد تومان اعتبار افزایش یافته در دو ماه گذشته ، یک میلیارد و 800 میلیون به حوزه عمران روستایی و 2میلیاردو 100 میلیون در حوزه عمران شهری و 2میلیارد به احداث  ساختمان فرمانداری و یک میلیارد به انتقال زندان و 60 میلیون به سالن تشریح پزشکی قانونی و سایر حوزه های آب و شرب روستایی و تکمیل سالن های ورزشی و ... می باشد  و همه با مبادله موافقت نامه در حال اجرا هستند .

 

دکتر علایی در ادامه با بیان اینکه همه ما مسئولیم و باید دست به دست هم دهیم و زمینه رشد و توسعه شهرستان را فرآهم نماییم گفت انتظار داریم روسای ادارات و دستگاههای اجرایی در جذب اعتبارات اهتمام ویژه نموده در جلسات حضور منظم یافته و تکریم ارباب رجوع را سر لوحه کار خود قرار دهند.

 

در پایان فرماندار پارس آباد با تصریح بر اینکه در توزیع اعتبارت هیچ تبعیضی بین دستگاههای نخواهیم داشت و اولویتهای شهرستان ملاک عمل خواهد بود، ضمن قدردانی از فعالیتهای جهاد کشاورزی و تعاونی روستایی و شرکت غله و بانک کشاورزی در خصوص خرید تضمینی گندم به گونه ای که با آرامش و برنامه ریزی و تدبیر فرآیند خرید و انبار و حمل و پرداخت بهای محصول کشاورزان اقدام نمودند گفت امسال نزدیک 90 میلیارد سهم شهرستان از محل تسهیلات اشتغال می باشد که موجب رشد و رونق اقتصادی و اشتغالزایی و تولید کالای ایرانی خواهد بود که انتظار داردیم مردم نیز با خرید کالا از باز و کسبه شهرستان خودمان باعث رونق کسب و کارو بازار نیز گردند.

 


١٧:٣٥ - چهارشنبه ٦ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧١٥٧    /    تعداد نمایش : ٥٨١آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1299942
 بازدید امروز : 160
 کل بازدید : 3418949
 بازدیدکنندگان آنلاين : 9
 زمان بازدید : 0/2344
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved