جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
اخبار > ملاقات عمومی فرماندار شهرستان پارس آباد طبق برنامه هر هفته برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

تکریم ارباب رجوع بایستی سرلوحه برنامه های اصلی تمامی مدیران باشد

ملاقات عمومی فرماندار شهرستان پارس آباد طبق برنامه هر هفته برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارس آباد ملاقاتهای ویژه فرماندار این شهرستان طبق برنامه هفتگی و در جهت تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات و درخواستهای مردمی روزهای دوشنبه هر هفته با هماهنگی و دعوت از مراجعین محترم انجام می شود.

 

با عنایت به مصوبه هیات محترم وزیران در خصوص استقرار میز خدمت در تمامی دستگاهها به جهت خدمت رسانی مطلوب تر به مردم ، در سایر روزهای هفته نیز اربابان رجوع با مراجعه به اتاق میز خدمت مستقر در فرمانداری ضمن ارائه مسائل و مشکلات و درخواستها از خدمات کامل میز خدمت و کارشناسان و مشاوران مستقر در تمامی مراحل جهت حل و رسیدگی به درخواستها بهره مند می گردند.

با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور در خصوص حمایت از سرمیاه گذاری و کالای ایرانی ، فرماندار شهرستان پارس آباد در راستای خدمت رسانی بیشتر و حمایت از کسب وکار و ایجاد اشتغال و تسهیل سرمایه گذاری بخش خصوصی ضمن فعال نمودن و تشکیل کارگروهها و شوراها وکمیته های فنی سرمایه گذاری و اشتغال به صورت ویژه و هفتگی روزهای شنبه و چهارشنبه را جهت نشست با سرمایه گذاران و حل مشکلات وتسهیل امور آنها اختصاص داده است.

از دیگر برنامه های هفتگی فرماندار شهرستان پارس آباد دعوت از مدیران دستگاههای اجرایی و دریافت گزارش عملکرد حوزه مربوطه و اولویت گذاری برنامه های و اهداف توسعه و عمرانی آتی و ارزیابی و تجلیل از مدیران دارای اقدامات و پیگیری های برجسته می باشد.

بازدیدهای فرماندار شهرستان پارس اباد از پروژه های مهم و اولویت دار شهرستان و پروژه ها و طرح های عمران شهری و روستایی نیز در برنامه هفتگی زمان مشخص داشته و به صورت مستمر در حال انجام و پیگیری پیشرفت فیزیکی و میزان جذب اعتبارات می باشد.

 


١٤:٣٩ - دوشنبه ١١ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٢٠٧    /    تعداد نمایش : ٣٣٤آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1299984
 بازدید امروز : 229
 کل بازدید : 3419018
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/2188
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved