شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
اخبار > توفیق پذیزایی روزانه بیش از 21 هزارو 400 نفر از زائران اربعین حسینی در وعده های صبحانه و ناهار و شام سهم استان اردبیل می باشد.


  چاپ        ارسال به دوست

دومین جلسه هماهنگی پشتیبانی همایش عظیم اربعین حسینی

توفیق پذیزایی روزانه بیش از 21 هزارو 400 نفر از زائران اربعین حسینی در وعده های صبحانه و ناهار و شام سهم استان اردبیل می باشد.

جلسه هماهنگی پشتیبانی همایش عظیم اربعین حسینی

 

 

مردم ولایی شهرستان پارس آباد آماده حضور و پشتیبانی حرکت بزرگ و کنگره عظیم جهانی پیاده روی اربعین حسینی می باشند.

 

توفیق پذیزایی روزانه بیش از 21 هزارو 400 نفر از زائران اربعین حسینی در وعده های صبحانه و ناهار و شام سهم استان اردبیل می باشد.

 

دومین جلسه هماهنگی پشتیبانی همایش عظیم اربعین حسینی شهرستان پارس آباد به ریاست فرماندار پارس آباد و با حضور مدیرکل امنیتی و انتظامی و اتباع خارجی استانداری اردبیل و مدیرکل ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان اردبیل و هیات همراه استانی و امام جمعه محترم و نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی برگزار شد .

 

دکتر علایی فرماندار پارس آباد با بیان اینکه ارادت و عشق مردم شهرستان پارس آباد به مکتب حسینی و ائمه اطهار (ع) ریشه در فرهنگ اصیل و عشایری و باورهای دینی و مذهبی آحاد مردم شهرستان پارس آباد دارد از توفیق پذیزایی روزانه بیش از 21 هزارو 400 نفر از زائران اربعین حسینی در وعده های صبحانه و ناهار و شام به عنوان سهم استان اردبیل خبر داد و گفت در گنگره عظیم و حرکت جهانی پیاده روی اربعین حسینی از سرتاسر جهان بیش از 20 میلیون زایر به سمت منزلگاه عشق اباعبداله الحسین (ع) حرکت میکنند که مردم استان اردبیل به خصوص مردم شهرستان پارس آباد خدمت و پشتیبانی و حضور در این سیل عظیم عاشقان را افتخاری بزرگ برای خود میدانند و همه برای خدمت به زایران آماده هستند.

 

فرماندار پارس آباد با اشاره به اینکه این جلسه مقدمه ای خواهد بود تا در ادامه با هدایتهای پدرانه امام جمعه محترم با دعوت از مردم شریف کمک های شایسته شان مردم برای سهیم شدن در خدمت رسانی به زائران انجام شود.


١٤:١٥ - چهارشنبه ١٤ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٧٨١    /    تعداد نمایش : ٢٨٤آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1310178
 بازدید امروز : 512
 کل بازدید : 3438613
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/2188
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved