جمعه ٠٣ اسفند ١٣٩٧
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
اخبار > این هفته نیز نزدیک به 200 نفر از همشهریان با حضور در فرمانداری پارس آباد ضمن دیدار با فرماندار محترم مسائل و مشکلات و درخواستهای خود را مطرح نمودند.


  چاپ        ارسال به دوست

*ملاقات های فرماندار شهرستان پارس آباد

این هفته نیز نزدیک به 200 نفر از همشهریان با حضور در فرمانداری پارس آباد ضمن دیدار با فرماندار محترم مسائل و مشکلات و درخواستهای خود را مطرح نمودند.

*ملاقات های فرماندار شهرستان پارس آباد

*به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارس آباد ملاقاتهای ویژه فرماندار این شهرستان طبق برنامه هفتگی و در جهت تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات و درخواستهای مردمی روزهای دوشنبه هر هفته با هماهنگی و دعوت از مراجعین محترم انجام می شود که این هفته نیز نزدیک به 200 نفر از همشهریان با حضور در فرمانداری پارس آباد ضمن دیدار با فرماندار محترم مسائل و مشکلات و درخواستهای خود را مطرح نمودند.

 

با عنایت به مصوبه هیات محترم وزیران در خصوص استقرار میز خدمت  در تمامی دستگاهها به جهت خدمت رسانی مطلبوبتر به مردم ، در سایر روزهای هفته نیز اربابان رجوع با مراجعه به اتاق میز خدمت مستقر در فرمانداری ضمن ارائه مسائل و مشکلات و درخواستها از خدمات کامل میز خدمت و کارشناسان و مشاوران  مستقر در تمامی مراحل جهت حل و رسیدگی به درخواستها بهره مند می گردند.

 

* با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور در خصوص حمایت از سرمایه گذاری و کالای ایرانی ، فرماندار شهرستان پارس آباد در راستای خدمت رسانی بیشتر  و حمایت از کسب  وکار و  ایجاد اشتغال و تسهیل سرمایه گذاری بخش خصوصی ضمن فعال نمودن و تشکیل کارگروهها و شوراها وکمیته های فنی  سرمایه گذاری و اشتغال به صورت ویژه و هفتگی روزهای شنبه و چهارشنبه را جهت نشست با سرمایه گذاران و حل مشکلات وتسهیل امور آنها اختصاص داده است.

 

*از دیگر برنامه های هفتگی فرماندار شهرستان پارس آباد دعوت از مدیران دستگاههای اجرایی و دریافت گزارش عملکرد حوزه مربوطه  و اولویت گذاری برنامه های  و اهداف توسعه و عمرانی آتی و  ارزیابی و تجلیل از مدیران دارای اقدامات و پیگیری های برجسته می باشد.

 

*بازدیدهای فرماندار شهرستان پارس اباد از پروژه های مهم و اولویت دار شهرستان و پروژه ها و طرح های عمران شهری و روستایی نیز در برنامه هفتگی زمان مشخص داشته و به صورت مستمر در حال انجام و پیگیری پیشرفت فیزیکی و میزان جذب اعتبارات می باشد.


٠٨:٣١ - سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٨٩٨    /    تعداد نمایش : ١٦٠آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1282303
 بازدید امروز : 732
 کل بازدید : 3377558
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/1875
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved