سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
اخبار > هنرمندان سرمایه فکری و انسانی بزرگ توسعه شهرستان هستند و هر چقدر در حوزه هنر و فرهنگ هزینه شود به نوعی سرمایه گذاری به حساب خواهد آمد.


  چاپ        ارسال به دوست

هنرمندان در خط مقدم جبهه مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان نقش ایفا می نمایند

هنرمندان سرمایه فکری و انسانی بزرگ توسعه شهرستان هستند و هر چقدر در حوزه هنر و فرهنگ هزینه شود به نوعی سرمایه گذاری به حساب خواهد آمد.

هنرمندان در خط مقدم جبهه مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان نقش ایفا می نمایند

گروه تئاتر “آران هنر” پارس آباد به جشنواره بین المللی تئاتر فجر کشور راه یافت

 

هنرمندان سرمایه فکری و انسانی بزرگ توسعه شهرستان هستند و هر چقدر در حوزه هنر و فرهنگ هزینه شود به نوعی سرمایه گذاری به حساب خواهد آمد.

 

دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در نشست با هنرمندان گروه نمایش تئاتر آران با بیان اینکه هنرمندان با زبان ظریف و لطیف هنر سمت و سو دهنده به فرهنگ کشور و الگو ساز برای جوانان هستند گفت امروز که دشمنان در جبهه های هنر و فرهنگ کشور را مورد تهاجم قرار داده اند هنرمندان درخط مقدم این جبهه نقش ایفا مینمایند.

 

فرماندار شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه بدون توجه ویژه به هنر و فرهنگ جامعه هیچ توسعه ای اتفاق نخواهد افتاد گفت هنرمندان سرمایه فکری و انسانی بزرگ توسعه شهرستان هستند و هر چقدر در حوزه هنر و فرهنگ هزینه شود به نوعی سرمایه گذاری به حساب خواهد آمد.

 

دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه جای افتخار و مباهات است که آثار ارزشمند هنرمندان در سطوح استانی و کشوری خوش درخشیده و مورد استقبال هیات داوران جشنواره قرار گرفته گفت اثر برگزیده گروه تئاتر “آران هنر” پارس آباد به جشنواره بین المللی تئاتر فجر کشور معرفی شد و این فرصتی بزرگ برای معرفی ظرفیتها و توانمندی های هنرمندان شهرستان در سطح بین المللی و کشور خواهد بود.

 

 

 در جشنواره تئاتر استانی که طی ماه گذشته به اجرا درآمد نمایش “جایی که پیاده رو تموم می‌شه” نوشته “کیوان نخعی” به‌کارگردانی “یاشار منوچهری” ازگروه تئاتر “آران هنر” پارس آباد به‌عنوان اثر برگزیده به جشنواره سراسری تئاتر فجر کشور معرفی شد.و  همچنین نمایش “ن ی م” نوشته “مهدی حسن زاده” و کار “محمد رزمی” از گروه تئاتر “پدیده مغان” عنوان تقدیر بهترین طراحی صحنه را با طراحی محمد رزمی از آن خود کرد.

 

طبق آرای هیات داوران ، همچنین لوح تقدیر بهترین آفیش بروشور جشنواره به شهریار شکاری، بهترین بازیگر زن به نسرین هوشیار و بهترین بازیگر مرد این جشنواره به علی محمدزاده برای بازی در نمایش “جایی که پیاده رو تموم می شه” اعطا شد.

 

همچنین دیپلم افتخار و تندیس جشنواره برای بهترین کارگردانی به یاشار منوچهری برای کارگردانی نمایش جایی که پیاده رو تموم میشه رسید.


١٤:٥٧ - سه شنبه ١٠ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٩٦٠    /    تعداد نمایش : ٢٧٥آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1331823
 بازدید امروز : 176
 کل بازدید : 3482756
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/2187
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨