چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
اخبار > مصوبه انتقال روستاهای عشایرنشین حاشیه کشت و صنعت مغان ملغی شد/ ابقاء تمامی روستاها قطعی است


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم کلنگ زنی گازرسانی به ۴ روستای حومه اصلاندوز و اسلام آباد

مصوبه انتقال روستاهای عشایرنشین حاشیه کشت و صنعت مغان ملغی شد/ ابقاء تمامی روستاها قطعی است

فرماندار شهرستان مرزی پارس آباد مغان:

مصوبه انتقال روستاهای عشایرنشین حاشیه کشت و صنعت مغان ملغی شد/ ابقاء تمامی روستاها قطعی است

فرماندار شهرستان پارس آباد در حاشیه مراسم کلنگ زنی گازرسانی به ۴ روستای حومه اصلاندوز گفت : تمامی روستاهای حاشیه کشت و صنعت مغان ابقایی بوده و از دستور کار انتقالی خارج شده است.

به گزارش برنا،فرماندار شهرستان  پارس آباد در حاشیه مراسم کلنگ زنی گازرسانی به ۴ روستای حومه اصلاندوز گفت : تمامی روستاهای حاشیه کشت و صنعت  مغان ابقایی بوده  و از دستور کار انتقالی خارج شده است.

علایی خاطرنشان کرد: با حل شدن مشکل انتقالی روستاهای حاشیه کشت و صنعت مغان تمامی روستاها از نعمت گاز و دیگر انشعابات آب و برق و … بهره مند خواهند شد.

وی تصریح کرد: هدف رضایتمندی مردم است و ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا مشکلات مردم در کمترین زمان ممکن رفع  و رجوع شود.

فرماندار شهرستان پارس آباد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بیش از دو میلیارد تومان برای گازرسانی به این پروژه هزینه شده است مضافا اینکه روستاهایی که در امتداد این خط انتقال قرار دارند،در دستور کار گازرسانی قرار خواهند گرفت.

علایی با بیان اینکه روستاها و عشایر ساکن حاشیه کشت و صنعت  مغان بزودی تعیین تکلیف خواهند شد،تاکید کرد: عشایر حاشیه نشین کشت و صنعت  مغان به هیچ عنوان نگران انتقال سکونتگاه های خود نباشند تمامی این روستا ها به زودی ابقاء شده و از نعمت گاز و سایر انشعابات بهره مند خواهند شد.

 

مدیر عامل گاز استان اردبیل خبر داد

خبرگزاری برنا- ایرنا - خبرنگار رضا امیرپور

گاز به ۴ روستای حومه اسلام آباد رسید

مدیر عامل گاز استان از گازکشی به ۴ روستای حاشیه اصلاندوز با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش برنا،فیروز خدایی مدیرعامل گاز استان اردبیل در حاشیه مراسم گلنگ زنی  پروژه گازکشی به چهار روستای بخش اسلام آباد گفت: در بحث گازرسانی در سال های اخیر استان اردبیل جهش غیر قابل ملاحظه ای داشته است .

 
مدیر عامل گاز استان تصریح کرد:علاوه بر اینکه صدرصدگاز شهر ها تامین شده است  بیش از ۹۲ درصد گاز روستاها را نیز توانسته ایم تامین کنیم.
وی خاطر نشان کرد: با اجرای پروژه های در دست اجرا قریب به ۹۸% خانوارهای روستایی از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.
 
خدایی با بیان اینکه در کنار گاز خانگی در بخش صنعتی نیز گازرسانی به واحدهای صنعتی رشد چشم گیری داشته است،افزود: بیش از ۳۶۰ واحد صنعتی کوچک و بزرگ در استان اردبیل از نعمت گاز برخوردار هستند.
 
مدیر عامل گاز استان در بخش دیگری از سخنان خود گفت : علاوه بر شهرک های صنعتی واحدهای صنعتی نزدیک شهر ها نیز درکمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به گاز طبیعی مجهز شده و از این نعمت خدادادی بهره مند شده اند.
 
وی از بهره مندی روستاهای بالای ۲۰ خانوار از نعمت گاز در شهرستان  پارس آباد خبر داد و افزود: بیش از ۹۱ درصد خانوارهای روستایی در شهرستان   پارس آباد  بعنوان دومین شهرستان استان،از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
 
فیروز خدایی این را نیز گفت که: روستاهای زیر ۲۰ خانوارِ حاشیه روستاهای بالای ۲۰ خانوار نیزگازکشی شده اند.
 
 وی در پایان یادآور شد: پروژه حاضر مشتمل بر چهار روستای نسبتا پرجمعیت همجوار اسلام آباد است که با اعتباری بیش از بیست میلیارد ریال در حال گلنگ زنی است و در سریعترین زمان ممکن به بهره‌برداری خواهد رسید.


١٥:١٦ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٥٤٥    /    تعداد نمایش : ١١٦آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1320102
 بازدید امروز : 385
 کل بازدید : 3458821
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/1875
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨