دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
سال نود و نه «سال جهش تولید»
اخبار > کانون های فرهنگی هنری مساجد دژ محکمی در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان است


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه کانون های فرهنگی مساجد

کانون های فرهنگی هنری مساجد دژ محکمی در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان است

 جلسه شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان پارس آباد امروز با حضور علایی فرماندار شهرستان پارس آباد، سقایی مدیر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و دیگر اعضا عضو این شورا در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار برگزار شد.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد در این جلسه گفت : بهره گیری از پتانسیل جوانان خوش فکر و خوش ذوق در کانونهای فرهنگی مساجد سبب رونق گرفتن کانونها و ایجاد پایگاه فرهنگی در مناطق مختلف خواهد شد.

 

  

علایی یادآور شد: جمع آوری قلیان سراها در ۶ سال پیش ، یک تصمیم خام و ناپخته ای بود که سبب کشیده شدن قلیان سراها به کانون خانواده ها و ایجاد پایگاه های فساد زیرزمینی در محلات شد.

وی افزود: کار فرهنگی نیازمند کار کارشناسی، انسجام و نظم و ترتیب است،باید با برنامه ریزی و مطالعه و مشارکت جوانان متعهد در این کانون ها باشیم.

فرماندار شهرستان پارس آباد تصریح کرد: متاسفانه در قبال سرمایه‌گذاری‌های کلان دشمن در زمینه‌ تهاجمات فرهنگی توجه ما به موضوع بسیار کمرنگ است و این باورها و اعتقادات عمیق جوانان و نوجوانان ماست که در مقابل هجمه های دشمنان ایستادگی کرده است.

علایی خاطرنشان کرد: حتی کشورهای لائیک هم در مسائل انسان دوستانه با دیدگاه مثبت موضوع را واکاوی می کنند،اما دشمنی که تشنه به خون ماست در فاجعه سیل اخیر از ارسال کمک های انساندوستانه نیز ممانعت به عمل آورد و ما با چنین دشمن سرسخت نابخردی مواجه هستیم.

وی اظهار داشت: امروز شبکه های اجتماعی موجب گسسته شدن ارتباط میان خانواده ها شده است باید با برنامه ریزی های مدون به دنبال تجمیع و کشیده شدن جوانان و جوانان در مساجد باشیم.

فرماندار در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: دستگاه های فرهنگی باید هدف دار عمل کنند و صرف رفع تکلیف و ممیزی اقدام ننمایند بلکه کیفیت کارها باید مد نظر قرار گیرد.

خبرنگار :امیر پور ، ارس رسا


١٤:٠٠ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٣٠٦    /    تعداد نمایش : ٣٧٩آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1465645
 بازدید امروز : 641
 کل بازدید : 3795713
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/2344
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩