يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
اخبار > باز آفرینی پایدار محلات و محدوده های هدف فرصت استثنایی برای شهرداریها که نباید از دست رود


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه باز آفرینی پایدار محلات و محدوده های هدف شهر پارس آباد

باز آفرینی پایدار محلات و محدوده های هدف فرصت استثنایی برای شهرداریها که نباید از دست رود

 

 جلسه باز آفرینی پایدار محلات و محدوده های هدف شهر پارس آباد امروز شنبه با حضور فرماندار و مدیران دستگاههای شهرستان پارس اباد در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان پارس آباد در این جلسه ، بحث بازآفرینی پایدار محلات و محدوده های هدف شهرپارس اباد را بسیار مهم و تاثر گذار در عمران و آبادانی شهر دانست و خاطر نشان کرد: علیرغم اهمیت بسیار این طرح که در دولت تدبیر و امید ترسیم شده و یک فرصت استثنایی برای شهرداری ها است،در این مبحث از شهرداری و شورا رضایت چندانی ندارم.
علی علایی تصریح کرد: اقداماتی که تاکنون شهرداری در این حوزه به منصه ظهور گذاشته چنگی به دل نمی زند و این دستگاهها از دورن دارای ناهماهنگی ها و همکاری های نامنظم یا عدم همکاری از دورن سیستم را تجسم میکند.
رئیس شورای اداری شهرستان
پارس آباد عدم ثبات مدیریتی و اختلاف نظر را از مهمترین خلاء موجود در سیستم شهردرای و شورا عنوان کرد و یادآور شد: در طول دو سال گذشته از عمر شورای پنجم و شهرداری هایی منتخب شورا که در طول این مدت حاضر شده اند،دارای اختلاف نظر و سوگیری ها و افتراقات فکری شدیدی بوده اند که قابل تامل است.
وی تاکید: کرد معاون امور عمرانی فرماندار،در امین بحث بعنوان نماینده تام الاختیار از طرف فرماندار پیگیر موضوعات است و بدلیل اشرافیت بر امورات عمرانی و با توجه به سوابق و تجاربی که در حوزه عمرانی و معاونت داشته است توانسته در این حوزه بسیار خوب ظاهر شود.
علایی اظهار داشت: هر یک از معاونان فرماندار
پارس آباد خوشبختانه با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های بالا که در رزومه آنان مشهود است،در سطح یک فرماندار واحد عمل میکنند و از این حیث فرماندری جزو دستگاههای سرآمد در استان می باشد.
فرماندار شهرستان
پارس آباد با انتقاد از دستگاههای عضو بازآفرینی شهری ابراز داشت: در این بحث هیچگونه تعللی جایز نبوده و هر دستگاهی که گزارش کم کاری یا سوء مدیریت آنها منعکس شود،به شدت برخورد خواهد شد.

در ادامه این نشست دبیر کارگروه بازآفرینی با اجرای برنامه پاورپوینت به تشریح عملکرد دستگاهها و مزان مشارکت آنها در این بحث پرداخته و نمایندگان دستگاهها توضیحات لازم در خصوص مشکلات و موانع موجود در اجرای اقدامات خود را قرائت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارس رسا ،


١٥:١٩ - شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٨٢٠    /    تعداد نمایش : ١٢٤آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1399764
 بازدید امروز : 304
 کل بازدید : 3631391
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0/1875
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨