سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩
سال نود و نه «سال جهش تولید»
اخبار > استاندار اردبیل : مسیر رشد صنعت در شمال استان در حال تسهیل است


  چاپ        ارسال به دوست

سفر اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع استان به همراه استاندار اردبیل

استاندار اردبیل : مسیر رشد صنعت در شمال استان در حال تسهیل است

سفر اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع استان به همراه استاندار اردبیل

 

استاندار اردبیل : مسیر رشد صنعت در شمال استان در حال تسهیل است

 

اکبر بهنام جو استاندار اردبیل به همراه جمعی از مدیران کل عضو ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به شهرستان پارس آباد سفر کرد و از واحدهای صنعتی فعال در شهرک صنعتی پارس آباد و ناحیه صنعتی بازدید و در جریان مسائل و مشکلات سرمایه گذاران قرار گرفت.

استاندار اردبیل در این سفر از کارخانه لبنیات ورزند واقع در شهرک صنعتی پارس آباد بازدید و و علل تعطیلی و موانع تولید این واحد تولیدی را با حضور سرمایه گذاران و ادارات متولی بررسی کرد.


اکبر بهنام جو همچنین ضمن بازدید از واحدهای صنعتی فعال و راکد موجود در شهرک صنعتی پارس آباد با تعدادی از سرمایه گذاران ملاقات و دستور لازم برای حل درخواست ها و مسائل و مشکلات آنها را برای مدیران کل صادر کرد.


استاندار اردبیل در ادامه سفر خود به شهرستان پارس آباد از کارخانه تولید کاغذ و مقوای بابایی واقع در ناحیه صنعتی پارس آباد بازدید بعمل آورد و در جهت تسهیل تولید و بهره مندی این واحد از تسهیلات قول مساعد داد

 

بازدید از طرح سرمایه گذاری در حال احداث کارخانه تولید کود واقع در ناحیه صنعتی پارس آباد و بازدید از کارخانه تولید رب و پوره میوه و کنساتره میوه و روغن کشی گلدشت از دیگر برنامه های استاندار اردبیل در سفر به شهرستان پارس آباد بود که مشکلات زیر ساختی آنها در حوزه آب صنعتی و برق و آنتن دهی تلفن همراه و درخواست تسهیلات مورد نیاز مورد بررسی واقع شد.

 

در این سفر رئیس سازمان برنامه بودجه و مدیران کل مرتبط با ستاد تسهیل و رفع موانع استان همراه استاندار بوده و مشکلات سرمایه گذاران را بررسی و نسبت به حل آنها قول مساعد دادند.

 


١٨:٤٨ - پنج شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٧٤٩    /    تعداد نمایش : ٥٤آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1500584
 بازدید امروز : 710
 کل بازدید : 3898473
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/2527
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩