سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩
سال نود و نه «سال جهش تولید»
اخبار > 1700 آبادی دارای سکنه با 119 هزار واحد وجود دارد که 50 هزار واحد آن مقاوم سازی شده است.


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای مشورتی بخشداران و دهیاران با فرماندار پارس آباد

1700 آبادی دارای سکنه با 119 هزار واحد وجود دارد که 50 هزار واحد آن مقاوم سازی شده است.

علایی فرماندار شهرستان پارس آباد:

تسهیلات مقاوم سازی خانه های روستایی باید بطور کامل جذب شود

 

1700 آبادی دارای سکنه با 119 هزار واحد وجود دارد که 50 هزار واحد آن مقاوم سازی شده است.

 

علایی تمامی دهیاران و بخشداران را در دامن زدن به مسائل حاشیه ای و غیر متعارف اجتناب کرد و گفت: بحران سازی و ایجاد جو آشوب در کشور به مفع هیچ کس نیست.

 

فرماندار پارس اباد از راه اندازی سیستم متمرکز انتخابات در کشور خبر داد و افزود: تمامی تحرکات و رفتارهای دهیاران و بخشداران در بخش ها زیر ذره بین سیتم متمرکز انتخابات در کشور قرار دارد.

 

رئیس شورای اداری شهرستان پارس اباد به دستور العمل عدم استفاده از امکانات دولتی اشاره کرد و یادآور شد: هیچ مقام دولتی حق ندارد چه در انتخابات و چه در خارج از زمان انتخابات از از امکانات دولتی سوء استفاده نمایند.

 

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان پارس آباد گفت: دهیاران بازوان اصلی فرمانداری در انتخابات مجلس هستند و باید کاملا در انتخابات بی طرف باشند.

 

علایی به تجلیل از دهیاران و بخشداران منتخب در انتخابات نیز اشاره کرد و گفت: از دهیاران و بخشداران منتخب در انتخابات پیش رو تجلیل بعمل خواهد آمد.

 

وی گفت: تمامی دهیاران باید حوزه های مربوط به خود را مدیریت کرده و در معرفی خانه های روستایی کم دوام و بی دوام برای ارائه تسهیلات روستایی اهتمام داشته باشند.

 

فرماندار پارس آباد یادآور شد: بروز یک زلزله مهیب می تواند فاجعه ای جبران ناپذیر در منطقه خلق کند بنابراین باید با جدیت خانه هایی که نیازمند بازسازی و مقاوم سازی هستند را شناسایی و برای اخذ تسهیلات به بانک ها و بنیاد مسکن معرفی کنیم.

 

او با بیان اینکه بانک ها و بنیاد مسکن در جذب و ارائه تسهیلات جدیت به خرج داده و از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را نمایند،خاطر نشان کرد: کارنامه و عملکرد بانک ها و بنیاد مسکن در خصوص تسهیلات مقاوم سازی و جذب و اعطای آن چندان رضایت بخش نیست و باید بیش از این در کار خود جدیت داشته باشند.

 

علایی اظهار داشت: فرصت محدودی در زمینه مقاوم سازی خانه های روستایی پیش آمده است و باید این فرصت را غنیمت شمرده و آن را ارج نهیم و نهایت استفاده را آن ببریم.


١٣:٠٣ - دوشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٥٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٩٥آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1463953
 بازدید امروز : 170
 کل بازدید : 3791194
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/1875
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩