سال نود و پنج«سال اقتصاد مقاومتی ؛اقدام و عمل»
دوشنبه ٠٤ مرداد ١٣٩٥
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 706608
 بازدید امروز : 66
 کل بازدید : 1908277
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.6094
اوقات شرعی

فرم اطلاعات متقاضیان اشتغال و ساماندهي كارجويان كشور

دفتر مقام معظم رهبري

سايت مقام معظم رهبري

رياست جمهوري

سايت اطلاع رسلني دولت

معرفی فرماندار شهرستان پارس آباد

معرفی فرماندار  شهرستان پارس آباد

پخش زنده برنامه ها

118

سامانه بانك اطلاعاتي شهرداريها و دهياريها و شوراهاي شهرستان پارس آباد

شهرداري پارس آباد

پایگاه خبری تحلیلی آران مغان

پایگاه خبری تحلیلی آران مغان

سایت مغانه

پایگاه اطلاع رسانی شهریمیز

سایت خبری ارس تبار

اخبار
عنوان

 • ترویج فرهنگ اسارت و ایثار و شهادت برای الگو گیری جوانان امروزی یک ضرورت است.
  ترویج فرهنگ اسارت و ایثار و شهادت برای الگو گیری جوانان امروزی یک ضرورت است. مهندس یاسر ندایی معاون فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه 26 مرداد 69 سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با تولد یوم ا... دیگری از تقویم انقلاب رقم خورد گفت آزادگان سرافراز در احیاء دین جانانه جنگیدند و در هنگام اسارت نیز با صبر و بردباری ، با تحمل سختی ها و با شهادت افتخارات دیگری را خلق کردند و اینک وظیفه همگان است ضمن تجلیل و تکریم از این عزیزان با فرهنگ سازی در بین جوانان اقدام کنیم .

 • چهار بانده کردن جاده پارس آباد اردبیل یکی از مطالبات مردم این شهرستان است
  مهندس اکبر صمدی فرماندار شهرستان در دیدار با معاون مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان موقعیت راههای اصلی و فرعی و ترانزیتی بودن جاده شهرستان پارس آباد گفت از آنجائیکه جاده ترانزیتی و تردد خودروها و کامیون های سنگین کشور مقابل به مقصد نخجوان از داخل شهر پارس آباد عبور می کند ، اصلاح و مرمت کمربندی شهر پارس آباد ضروری است .

 • نزدیک به 14 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای عملیات چهار بانده کردن پارس آباد به اردبیل هزینه شده است.
  مهندس اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه رئیس اداره راه و شهرسازی پارس آباد از محل اجرای پروژه چهار بانده پارس آباد به سربند و اردبیل بازدیدو ضمن اشاره به دومین شهر بزرگ بودن شهرستان پارس آباد و فعالیت های کشاورزی و تولید سالانه بیش از یک میلیون تن محصولات کشاورزی و حمل این محصولات به مرکز استان و سایر استانهای کشور و ترافیک بسیار بالای خودرو ها و قرار گرفتن این شهرستان در مسیر ترانزیتی و گردشگری کشور های همسایه ،موجب تردهای فشرده در جاده شده که متاسفانه در ایام تعطیلات نوروزی امسال نیز منجر به تصادفات جاده ای و جان باختن هم وطنان شده ، و ضرورت توجه ویژه به پیگیری در تسریع این پروژه حیاتی را دو چندان کرده است.

 • تولید بیش از 200 هزار تن محصولات کشاورزی از 15000 هکتار مزارع سطح زیر کشت دوم
  مهندس اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان پارس آباد از مزارع کشت دوم شهرستان بازدید و از تولید بیش از 200 هزار تن محصولات کشاورزی از 15000 هکتار مزارع سطح زیر کشت دوم در شهرستان خبر داد و افزود بیش از یک صد هزار تن از این محصولات از نوع سبزیجات و صیفیجات می باشد که به کشت گوجه فرنگی ،هندوانه ، خیار و خربزه اختصاص یافته و نزدیک به یکصد هزار تن به محصولات زراعی ثانویه از نوع ذرت و سویا و آفتابگردان و کنجد و برنج اختصاص یافته است.

 • پیگیری بازگرداندن گمرک اصلاندوز توسط مسئولان استانی و شهرستانی ادامه دارد.
  اکبر صمدی در جلسه شورای اداری اصلاندوز با اشاره به جزئیات مصوبه حذف گمرک اصلاندوز گفت : این گمرک در سال 1370 به تصویب رسیده و یک زمانی دایر بوده و نهایتا حدود 20 سال راکد مانده است.

 • خدمت به جامعه هدف نهادهای حمایتی یک کار مقدس است
  اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در دیدار با رؤسا و کارکنان تامین اجتماعی و بهزیستی پارس آباد با بیان اینکه 77 هزار نفر تحت پوشش تامین اجتماعی و بیش از 3500 نفر تحت پوشش اداره بهزیستی می باشند و از لحاظ آماری دومین شهر بزرگ استان محسوب میشود گفت تامین اجتماعی این شهرستان بیش از 50% جمعیت را تحت پوشش قرار داده و ماهانه بیش از 8 میلیارد تومان به مستمری بگیران پرداخت میشود .


 • بازدید فرماندار پارس آباد از جلسه آزمون ورودی دانشگاه ها

 • بسیج بدنه فعال ملت و پیش برنده روحیه خود باوری و جهاد است
  مهندس یاسر ندایی معاون فرماندار شهرستان پارس آباد اهداف طرح هجرت و اردوهای جهادی بسیج را کاهش ناهنجاریهای اجتماعی، فرهنگی و همچنین پرکردن اوقات فراغت جوانان نام برد و افزود بر اساس آیین نامه اجرایی طرح هجرت و اردوهای جهادی ، مصداق بارز اقتصاد مقاومتی این طرحها می باشد و مسئولان دستگاههای اجرایی و فرهنگی با تمام توان با ناحیه مقاومت بسیح هماهنگی و همکاری نمایند .

 • 27 میلیارد تومان اعتبار استانی به شهرستان پارس آباد اختصاص یافت.
  مهندس اکبر صمدی فرماندار شهرستان در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان پارس آباد که جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استانی و شهرستانی حضور داشتند با بیان اینکه اعتبار استانی امسال 27 میلیارد تومان بوده که نسبت به سال گذشته 9 میلیارد تومان افزایش دارد افزود توزیع اعتبارات بر اساس اولویت با لحاظ کردن مصوبات هیات وزیران و تخصیص آن برای تکمیل طرحهای نیمه تمام و ساماندهی مطالبات سال گذشته انجام میشود .

 • نماز عید سعید فطر با حضور گسترده و باشکوه مردم و مسئولین ، صبح چهارشنبه 16 تیرماه 95 در ورزشگاه شهید کلانتری برگزار شد.
  نماز عید سعید فطر با حضور گسترده و باشکوه مردم و مسئولین ، صبح چهارشنبه 16 تیرماه 95 در ورزشگاه شهید کلانتری برگزار شد.

 • مردم ولایتمدار شهرستان پارس آباد همچون سایر شهرهای کشور اسلامی ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند.
  در این راهپیمایی شرکت کنندگان با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نفرت خود را از استکبار جهانی و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام و با تکبیر قطعنامه 10 ماده ای را مورد تأیید قرار دادند .

 • شهرداری پارس آباد در جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز زمینهای دارای کاربری بیشتر دقت کند.
  اکبر صمدی فرماندار شهرستان در جلسه تعیین تکلیف اراضی کاربری ورزشی پارس آباد که مدیر کل ورزش و جوانان استان حضور داشت با بیان اینکه طرح تفصیلی شهر پارس آباد مراحل پایانی را سپری می کند افزود پارس آباد از لحاظ جمعیتی و تعداد ورزشکاران و قهرمانان کشوری ، آسیایی و بین المللی در رشته های مختلف رتبه دوم استانی را به خود اختصاص داده است بایستی فضاهای دارای کاربری ورزشی توسط شهرداری به اداره ورزش و جوانان تحویل داده شود.

 • امنیت فردی و اجتماعی ثمره رعایت عفاف و حجاب است.
  یاسر ندایی معاون فرماندار پارس آباد گفت عفاف و حجاب از دو واژه تشکیل شده است که در واقع مکمل همدیگر هستند و مساله حجاب از زمان های گذشته بوده و در احادیث پیامبر و امامان به رعایت آن تاکید شده است . عفاف و حجاب هم در زبان گفتاری و اعمال کرداری ، هم در اجتماع ، هم در حریم خصوصی و منزل باید نمود پیدا کند و رعایت گردد و عدم رعایت آن موجب رشد ناهنجاریها در جامعه و آسیب اجتماعی می شود و بنیان خانواده را متزلزل می نماید . اولین ثمره رعایت حجاب و عفاف امنیت فرد و به تبع امنیت اجتماع و جامعه است.

 • روز جهانی قدس یادگار گرانبهای حضرت امام خمینی (ره) است.
  اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس و برگزاری نماز عید سعید فطر با بیان اینکه روز جهانی قدس یک روز تاریخی و یادگار گرانبهای حضرت امام خمینی (ره) است ، افزود از آنجائیکه حضور بی نظیر مردم پارس آباد در مراسمات ملی ، مذهبی و انقلابی بسیار بالا بوده که زبانزد در بین شهرهای استان است از مسئولان دستگاههای ذیربط خواست به نظم و انسجام مراسمات بیشتر اهمیت دهند.

 • 1200 تن گندم غیر بهداشتی کشف و ضبط شده است
  فرماندار پارس آباد با اشاره به فرارسیدن سالروز صدور فرمان بی نظیر مقام معظم رهبری پیرامون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اهمیت موضوع در سالی که با شعار اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری شده است گفت : اعضای جلسه به اهمیت دادن به مسائل مربوط به قاچاق کالا و ارز بپردازند.

اخبار > 99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه دیدار مدیر عامل شركت گاز استان اردبیل با فرماندار شهرستان

99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند

مدیر عامل شركت گاز استان اردبیل گفت: 99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند.

فیروز خدایی ظهر سه شنبه در جلسه بررسی موانع و مشكلات بخش گاز این شهرستان پارس آباد افزود: عملیات گاز رسانی به روستا های فاقد گاز استان در دستور كار شركت گاز قرار دارد و شركت گاز استان اردبیل در بحث گازرسانی به روستاها از شركت های موفق در سطح كشور است.

وی به پروژه گازرسانی به 14 روستای شهرستان پارس آباد در سال91 خبر داد و گفت :حدود 44 روستا در شهرستان پارس آباد به شبکه گاز شهری متصل هستند و عملیات اجرایی گاز رسانی به 12 روستای دیگر در دست اجراست که بخش عمده این پروژه انجام شده است.

وی پروژه در حال احداث ساختمان اداره گاز پارس آباد را از طرح های مهم استان دانست و اضافه كرد: ساختمان اداری این شهرستان در مساحت 924 متر مربع با اعتباری با لغ بر 15 میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

فیروز خدایی بیان کرد: در حال حاضر 48 درصد خانوارهای روستایی پارس‌آباد از این نعمت بهره‌مند هستند که اهالی 44 روستا قادر به استفاده از نعمت گاز می‌باشند.

نماینده مردم شهرستان های پارس آباد وبیله سوار در مجلس نهم نیز گفت : در حال حاضر ، علاوه بر مرکزشهرها به چندین روستا در شرق و غرب پارس آباد نیز گازكشی شده است.

حجت الاسلام حبیب برومند به نقش اجرای طرح های گازرسانی درعمران وآبادانی روستاها اشاره و بیان كرد ، امید است با گازرسانی به روستاهای فاقد گاز ضمن جلوگیری از مهاجرت، شاهد توسعه و تحول اساسی در روستاها باشیم.

 برومند افزود: مردم شهرستان پارس آباد كه از دیرباز حسرت دسترسی به سوخت آسان را در دل داشته و آرزوی بهره گیری از این نعمت خدادادی را طلب می كردندکه آرزویشان تحقق می یابد.

فرماندارشهرستان پارس آباد نیز گفت : در حال حاضر 33 هزار و 500 مشترک گاز در این شهرستان از این نعمت استفاده می‌کنند که با تسریع در روند گازرسانی به مناطق روستایی و واحدهای صنعتی فاقد گاز دامنه این خدمات افزایش یابد.

ولی کریمی روند گازرسانی به روستاهای این شهرستان را قابل قبول دانست و افزود: عملکرد شرکت گاز در این زمینه رضایت‌بخش و مطلوب است.

کریمی تصریح کرد :انتظار می‌رود تا پایان سال 92 کار گازرسانی به تمام روستاهای این شهرستان پایان یابد.

گفتنی است از تعداد941روستای استان اردبیل 435 روستا فاقد گاز دراستان می باشد


١٢:٥٧ - 1391/04/29    /    شماره : ٥٤٩٧    /    تعداد نمایش : ١٨٧٢خروج
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی و اعزام راهیان نور به مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس
ترویج فرهنگ اسارت و ایثار و شهادت برای الگو گیری جوانان امروزی یک ضرورت است.
ترویج فرهنگ اسارت و ایثار و شهادت برای الگو گیری جوانان امروزی یک ضرورت است. مهندس یاسر ندایی معاون فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه 26 مرداد 69 سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با تولد یوم ا... دیگری از تقویم انقلاب رقم خورد گفت آزادگان سرافراز در احیاء دین جانانه جنگیدند و در هنگام اسارت نیز با صبر و بردباری ، با تحمل سختی ها و با شهادت افتخارات دیگری را خلق کردند و اینک وظیفه همگان است ضمن تجلیل و تکریم از این عزیزان با فرهنگ سازی در بین جوانان اقدام کنیم .
 ١٢:٥٥ - 1395/05/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه بررسی مسائل و مشکلات راه های مواصلاتی شهرستان پارس آباد
چهار بانده کردن جاده پارس آباد اردبیل یکی از مطالبات مردم این شهرستان است
مهندس اکبر صمدی فرماندار شهرستان در دیدار با معاون مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان موقعیت راههای اصلی و فرعی و ترانزیتی بودن جاده شهرستان پارس آباد گفت از آنجائیکه جاده ترانزیتی و تردد خودروها و کامیون های سنگین کشور مقابل به مقصد نخجوان از داخل شهر پارس آباد عبور می کند ، اصلاح و مرمت کمربندی شهر پارس آباد ضروری است .
 ٠٨:٠٠ - 1395/04/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید فرماندار شهرستان پارس آباد از عملیات اجرایی پروژه چهار بانده کردن مسیر پارس آباد به اردبیل
نزدیک به 14 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای عملیات چهار بانده کردن پارس آباد به اردبیل هزینه شده است.
مهندس اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه رئیس اداره راه و شهرسازی پارس آباد از محل اجرای پروژه چهار بانده پارس آباد به سربند و اردبیل بازدیدو ضمن اشاره به دومین شهر بزرگ بودن شهرستان پارس آباد و فعالیت های کشاورزی و تولید سالانه بیش از یک میلیون تن محصولات کشاورزی و حمل این محصولات به مرکز استان و سایر استانهای کشور و ترافیک بسیار بالای خودرو ها و قرار گرفتن این شهرستان در مسیر ترانزیتی و گردشگری کشور های همسایه ،موجب تردهای فشرده در جاده شده که متاسفانه در ایام تعطیلات نوروزی امسال نیز منجر به تصادفات جاده ای و جان باختن هم وطنان شده ، و ضرورت توجه ویژه به پیگیری در تسریع این پروژه حیاتی را دو چندان کرده است.
 ١٤:٣١ - 1395/04/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید فرماندار شهرستان پارس آباد از مزارع و کشت دوم محصولات کشاورزی
تولید بیش از 200 هزار تن محصولات کشاورزی از 15000 هکتار مزارع سطح زیر کشت دوم
مهندس اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان پارس آباد از مزارع کشت دوم شهرستان بازدید و از تولید بیش از 200 هزار تن محصولات کشاورزی از 15000 هکتار مزارع سطح زیر کشت دوم در شهرستان خبر داد و افزود بیش از یک صد هزار تن از این محصولات از نوع سبزیجات و صیفیجات می باشد که به کشت گوجه فرنگی ،هندوانه ، خیار و خربزه اختصاص یافته و نزدیک به یکصد هزار تن به محصولات زراعی ثانویه از نوع ذرت و سویا و آفتابگردان و کنجد و برنج اختصاص یافته است.
 ١٤:٢٥ - 1395/04/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه شورای اداری بخش اصلاندوز با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد
پیگیری بازگرداندن گمرک اصلاندوز توسط مسئولان استانی و شهرستانی ادامه دارد.
اکبر صمدی در جلسه شورای اداری اصلاندوز با اشاره به جزئیات مصوبه حذف گمرک اصلاندوز گفت : این گمرک در سال 1370 به تصویب رسیده و یک زمانی دایر بوده و نهایتا حدود 20 سال راکد مانده است.
 ١٠:٠٠ - 1395/04/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
معرفی شهرستان پارس آباد
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved