سال نود و چهار«سال دولت و ملت،همدلی و همزبانی»
شنبه ١٣ تير ١٣٩٤
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 434203
 بازدید امروز : 975
 کل بازدید : 1147712
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.5469
اوقات شرعی

فرم اطلاعات متقاضیان اشتغال و ساماندهي كارجويان كشور

دفتر مقام معظم رهبري

سايت مقام معظم رهبري

رياست جمهوري

سايت اطلاع رسلني دولت

معرفی فرماندار شهرستان پارس آباد

معرفی فرماندار  شهرستان پارس آباد

پخش زنده برنامه ها

118

سامانه بانك اطلاعاتي شهرداريها و دهياريها و شوراهاي شهرستان پارس آباد

شهرداري پارس آباد

پایگاه خبری تحلیلی آران مغان

پایگاه خبری تحلیلی آران مغان

سایت مغانه

اخبار
عنوان

 • بازدید از مرکز ترک اعتیاد و انجمن پیشگیری از اعتیاد و سخرانی قبل از خطبه های نماز جمعه و برگزاری نمایشگاه سیار پیشگیری و آگاه سازی از خطرات اعتیاد
  مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد و رئیس شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به همراه دادستان و فرماندهان نظامی و انتظامی و دستگاههای اجرایی عضو شورا مبارزه با مواد مخدر شهرستان در برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان پارس آباد از مرکز ترک اعتیاد و انجمن پیشگیری از اعتیاد بازدید و سخرانی قبل از خطبه های نماز جمعه و برگزاری نمایشگاه سیار پیشگیری و آگاه سازی از خطرات اعتیاد شرکت کردند

 • رسالت نهضت سواد آموزی ریشه کنی و محو بی سوادی در جامعه است
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد جلسه شورای سواد آموزی شهرستان پارس آباد با تشریح اهمیت سواد آموزی در جامعه و کمک های دولت برای زدودن بی سوادی آمار با سوادی در سطح شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد

 • دشمنان نظام اسلامی پایه های فرهنگی و اعتقادات دینی را هدف قرار داده اند
  حضرت امام حسن مجتبی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سخن می گفت افزود فعالان عرصه فرهنگی و هنر و انجمن شعر و ادب با انسجام و وحدت و مدیریت اعتقادی و فرهنگی در اعتلای فرهنگ اصیل اسلامی گامهای موثری در مبارزه با تهاجم فرهنگی بیگانگان بردارند. چرا که دشمنان اسلام با به راه انداختن جنگ 8 ساله بر ملت ایران نتوانستند کاری انجام دهند و در حال حاضر پایه های فرهنگی و دین ملت ایران را نشانه گرفته اند.

 • به مناسبت روز صنعت و معدن اعضای اتاق بازرگانی با فرماندار پارس آباد دیدار کردند.
  مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه نشست اعضای اتاق اصناف بحث نظارت بر بازار را از ارکان مهم تنظیم بازار و موثر در معیشت مردم دانست و افزود اتاق اصناف با نظارت عالیه خود بایستی مشکلات اصناف را شناسایی و راهکارهای لازم را جهت حل این مشکلات ارائه دهد و به عنوان نمایندگان صنوف شهرستان بایستی در ساسیت گذاری ها و طراحی خط مشی های محلی مشارکت فعال داشته باشند و با بازرسی های مستمر مانع از تخلف و گرانفروشی و فشار به مردم شوند.

 • فرماندار پارس آباد با حضور در شهرک صنعتی مشکلات واحدهای صنعتی را بررسی کرد
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد با حضور در شهرک صنعتی پارس آباد از واحدهای تولیدی و صنعتی و اشتغالزایی بازدید و از نزدیک با چگونگی تولید و مسائل و مشکلات آنان آشنا شد.

 • با آسیب شناسی معضلات اجتماعی و کار کارشناسی و اقدامات فرهنگی می توان به مشکلات جامه فائق آمد.
  حجت الاسلام سید سعید رشادی امام جمعه پارس آبادبا برشمردن فیوضات ماه مبارک رمضان و شبهای لیالی قدر و اهمیت نماز ، لیالی قدر را هدیه الهی به امت اسلامی دانست و گفت اگر تمامی کارهایمان با معنویت و خلوص نیت باشد می توان به مشکلات فائق آمد . امام جمعه پارس آباد با بیان اینکه تمام دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون معنویات و روحیه جهادی و ولایت پذیری اعلام و به برنامه ریزی مدون برای ریشه کنی تمامی معضلات اجتماعی تاکید کرد.

 • معابر و ناهمواری های سنگ نوشته ها و عکس های موجود در قبرستان مغایر با فرهنگ اسلامی است.
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد با حضور در قبرستان وادی الرحمه پارس آباد و بازدید از محوطه آن شهرداری را به برنامه ریزی اصولی و کارشناسی مزارهای وادی الرحمه فراخواند و گفت معابر و ناهمواری های سنگ نوشته ها و عکس های موجود در قبرستان مغایر با فرهنگ اسلامی است.

 • امر به معروف و نهی از منکر یکی از مهمترین برنامه های فرهنگی و برگرفته از مکتب اسلام که رشد جامعه فرآهم میکند.
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد که در جلسه ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پارس آباد سخن میگفت افزود امر به معروف و نهی از منکر یکی از مهمترین برنامه های فرهنگی جامعه اسلامی است و این موضوع بر اساس قانون اساسی بر گرفته از مکتب اسلامی است و با عمل به این فرائض دینی شاهد رشد جامعه می شویم.

 • انتقال میدان تره بار ضروری است.
  مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه بررسی مسائل و مشکلات میدان تره بار پارس آباد که با حضور شهردار و شورای شهر و مدیریت شبکه بهداشت و نمایندگان صنف تره بار و کارشناسان متولی برگزار شد گفت با توجه به وضعیت نا به سامان میدان تره بار انتقال میدان تره بار ضروری است.

 • بهشتی مظلوم زیست و مظلوم مرد و خار چشم دشمنان اسلام بود. (امام خمینی)
  هفتم تیر سالروز شهادت آیت اله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران باوفای وی را گرامی میداریم. روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارس آباد

 • شهدا برای تحقق استقلال، آزادی، جمهوریت و اسلامیت میهن از جان خود گذشتند.
  مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در دیدار با خانواده شهدا که با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و روسای ادارات عضو شورای مبارزه با مواد مخدر و به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر صورت گرفت گفت خانواده شهدا باعث خیر و برکت و تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و وظیفه ما است که از آنان دلجویی کنیم.

 • دهگردی و بررسی مسائل و مشکلات 5 روستای بخش مرکزی پارس آباد
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد به اتفاق تعدادی از روسای دستگاههای اجرایی شهرستان پارس آباد با حضور در 5 روستای پارس آباد از نزدیک با مسائل و مشکلات آنان آشنا و سپس پس از بازدید از قلعه اولتان با حضور اعضا شوراهای اسلامی و دهیاران و تعدادی از اهالی در مسجد روستای تاریخی اولتان خواسته های مردم را بررسی کردند.

 • فرماندار پارس آباد از ادارات آب فاضلاب روستایی و جهاد کشاورزی پارس آباد به صورت سرزده بازدید کرد
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد بصورت سرزده از ادارات آب و فاضلاب روستایی و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بازدید کرد در این بازدید فرماندار شهرستان ضمن بازدید از قسمتهای مختلف ادارات یاد شده با چگونگی خدمت رسانی به مردم آشنا شد.

 • شهرستان پارس آباد با توجه به استعداد بسیار بالا به بزرگترین قطب پرورش ماهی تبدیل می شود
  فرماندار پارس آباد در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شیلات شهرستان پارس آباد که مدیر کل شیلات استان و مدیر جهاد کشاورزی پارس آباد حضور داشتند با تشریح موقعیت آبی و خاکی و رودخانه دائمی و حوزچه ها و تالابها و دریاچه های موجود شهرستان پارس آباد از فعالیت 32 واحد پرورش ماهی با تولید 1428 تن در نقاط مختلف شهرستان خبر داد

 • بیماران کلیوی نیازمندان واقعی جامعه اند
  مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در دیدار با اعضای انجمن حمایت از بیماران کلیوی پارس آباد با بیان اینکه در شهرستان پارس آباد 128 نفر بیمار دیالیزی و پیوندی وجود دارد که 98 درصد آن از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند افزود بر اساس گزارش رئیس انجمن بیماران کلیوی اکثر بیماران دیالیزی نیازمند پیوند کلیه هستندکه با توجه به هزینه های بالای آن نیاز به همکاری و همیاری و کمک نهاد های حمایتی و خیرین است.

اخبار > 99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه دیدار مدیر عامل شركت گاز استان اردبیل با فرماندار شهرستان

99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند

مدیر عامل شركت گاز استان اردبیل گفت: 99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند.

فیروز خدایی ظهر سه شنبه در جلسه بررسی موانع و مشكلات بخش گاز این شهرستان پارس آباد افزود: عملیات گاز رسانی به روستا های فاقد گاز استان در دستور كار شركت گاز قرار دارد و شركت گاز استان اردبیل در بحث گازرسانی به روستاها از شركت های موفق در سطح كشور است.

وی به پروژه گازرسانی به 14 روستای شهرستان پارس آباد در سال91 خبر داد و گفت :حدود 44 روستا در شهرستان پارس آباد به شبکه گاز شهری متصل هستند و عملیات اجرایی گاز رسانی به 12 روستای دیگر در دست اجراست که بخش عمده این پروژه انجام شده است.

وی پروژه در حال احداث ساختمان اداره گاز پارس آباد را از طرح های مهم استان دانست و اضافه كرد: ساختمان اداری این شهرستان در مساحت 924 متر مربع با اعتباری با لغ بر 15 میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

فیروز خدایی بیان کرد: در حال حاضر 48 درصد خانوارهای روستایی پارس‌آباد از این نعمت بهره‌مند هستند که اهالی 44 روستا قادر به استفاده از نعمت گاز می‌باشند.

نماینده مردم شهرستان های پارس آباد وبیله سوار در مجلس نهم نیز گفت : در حال حاضر ، علاوه بر مرکزشهرها به چندین روستا در شرق و غرب پارس آباد نیز گازكشی شده است.

حجت الاسلام حبیب برومند به نقش اجرای طرح های گازرسانی درعمران وآبادانی روستاها اشاره و بیان كرد ، امید است با گازرسانی به روستاهای فاقد گاز ضمن جلوگیری از مهاجرت، شاهد توسعه و تحول اساسی در روستاها باشیم.

 برومند افزود: مردم شهرستان پارس آباد كه از دیرباز حسرت دسترسی به سوخت آسان را در دل داشته و آرزوی بهره گیری از این نعمت خدادادی را طلب می كردندکه آرزویشان تحقق می یابد.

فرماندارشهرستان پارس آباد نیز گفت : در حال حاضر 33 هزار و 500 مشترک گاز در این شهرستان از این نعمت استفاده می‌کنند که با تسریع در روند گازرسانی به مناطق روستایی و واحدهای صنعتی فاقد گاز دامنه این خدمات افزایش یابد.

ولی کریمی روند گازرسانی به روستاهای این شهرستان را قابل قبول دانست و افزود: عملکرد شرکت گاز در این زمینه رضایت‌بخش و مطلوب است.

کریمی تصریح کرد :انتظار می‌رود تا پایان سال 92 کار گازرسانی به تمام روستاهای این شهرستان پایان یابد.

گفتنی است از تعداد941روستای استان اردبیل 435 روستا فاقد گاز دراستان می باشد


١٢:٥٧ - 1391/04/29    /    شماره : ٥٤٩٧    /    تعداد نمایش : ١٦١٨خروج
برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان پارس آباد
بازدید از مرکز ترک اعتیاد و انجمن پیشگیری از اعتیاد و سخرانی قبل از خطبه های نماز جمعه و برگزاری نمایشگاه سیار پیشگیری و آگاه سازی از خطرات اعتیاد
مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد و رئیس شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به همراه دادستان و فرماندهان نظامی و انتظامی و دستگاههای اجرایی عضو شورا مبارزه با مواد مخدر شهرستان در برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان پارس آباد از مرکز ترک اعتیاد و انجمن پیشگیری از اعتیاد بازدید و سخرانی قبل از خطبه های نماز جمعه و برگزاری نمایشگاه سیار پیشگیری و آگاه سازی از خطرات اعتیاد شرکت کردند
 ١٥:٣٠ - 1394/04/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه شورای سواد آموزی شهرستان پارس آباد
رسالت نهضت سواد آموزی ریشه کنی و محو بی سوادی در جامعه است
آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد جلسه شورای سواد آموزی شهرستان پارس آباد با تشریح اهمیت سواد آموزی در جامعه و کمک های دولت برای زدودن بی سوادی آمار با سوادی در سطح شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد
 ١٥:١٨ - 1394/04/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم عصر شعر که به مناسبت ولادت حضرت امام حسن مجتبی (ع)
دشمنان نظام اسلامی پایه های فرهنگی و اعتقادات دینی را هدف قرار داده اند
حضرت امام حسن مجتبی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سخن می گفت افزود فعالان عرصه فرهنگی و هنر و انجمن شعر و ادب با انسجام و وحدت و مدیریت اعتقادی و فرهنگی در اعتلای فرهنگ اصیل اسلامی گامهای موثری در مبارزه با تهاجم فرهنگی بیگانگان بردارند. چرا که دشمنان اسلام با به راه انداختن جنگ 8 ساله بر ملت ایران نتوانستند کاری انجام دهند و در حال حاضر پایه های فرهنگی و دین ملت ایران را نشانه گرفته اند.
 ١٥:١٣ - 1394/04/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه نشست اعضای اتاق اصناف با فرماندار پارس آباد
به مناسبت روز صنعت و معدن اعضای اتاق بازرگانی با فرماندار پارس آباد دیدار کردند.
مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه نشست اعضای اتاق اصناف بحث نظارت بر بازار را از ارکان مهم تنظیم بازار و موثر در معیشت مردم دانست و افزود اتاق اصناف با نظارت عالیه خود بایستی مشکلات اصناف را شناسایی و راهکارهای لازم را جهت حل این مشکلات ارائه دهد و به عنوان نمایندگان صنوف شهرستان بایستی در ساسیت گذاری ها و طراحی خط مشی های محلی مشارکت فعال داشته باشند و با بازرسی های مستمر مانع از تخلف و گرانفروشی و فشار به مردم شوند.
 ١١:٠٣ - 1394/04/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید فرماندار پارس آباد از واحدهای تولیدی و اقتصادی شهرک صنعتی پارس آباد
بازدید فرماندار پارس آباد از واحدهای تولیدی و اقتصادی شهرک صنعتی پارس آباد
فرماندار پارس آباد با حضور در شهرک صنعتی مشکلات واحدهای صنعتی را بررسی کرد
آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد با حضور در شهرک صنعتی پارس آباد از واحدهای تولیدی و صنعتی و اشتغالزایی بازدید و از نزدیک با چگونگی تولید و مسائل و مشکلات آنان آشنا شد.
 ١٢:٢٨ - 1394/04/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
معرفی شهرستان پارس آباد
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved