سال نود و چهار«سال دولت و ملت،همدلی و همزبانی»
شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٤
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 574294
 بازدید امروز : 210
 کل بازدید : 1548881
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0.6875
اوقات شرعی

فرم اطلاعات متقاضیان اشتغال و ساماندهي كارجويان كشور

دفتر مقام معظم رهبري

سايت مقام معظم رهبري

رياست جمهوري

سايت اطلاع رسلني دولت

معرفی فرماندار شهرستان پارس آباد

معرفی فرماندار  شهرستان پارس آباد

پخش زنده برنامه ها

118

سامانه بانك اطلاعاتي شهرداريها و دهياريها و شوراهاي شهرستان پارس آباد

شهرداري پارس آباد

پایگاه خبری تحلیلی آران مغان

پایگاه خبری تحلیلی آران مغان

سایت مغانه

پایگاه اطلاع رسانی شهریمیز

سایت خبری ارس تبار

اخبار
عنوان

 • کمیته امداد امام خمینی (ره) در محرومیت زدایی و کارهای فرهنگی نقش بزرگی را ایفا کرده است
  حضور فرماندار پارس آباد وتنی چند از مسئولان محلی جهیزیه 25 نوعروس تحت پوشش کمیته امداد پارس آباد به مبلغ 50 میلیون تومان به نوعروسان تحویل شد همچنین با حضور آقای احمدی فرماندار پارس آباد یکباب ساختمان مددجویان کمیته امداد نیز که 20 میلیون تومان هزینه شده بود افتتاح شد

 • فرماندار پارس آباد با سفر به بخشهای تابعه 12 طرح و پروژه شهری و روستایی را افتتاح نمود.
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد سومین روز از دهه مبارک فجر به همراه مسئولین ادارات و دستگاههای اجرایی در این مراسمات ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی و پیروزی های به دست آمده در عرصه مذاکرات هسته و برجام به مردم بخشها دستاوردهای انقلاب را عزت و استقلال و آزادی برای همه دانست که زیر سایه رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری و ایثار و فداکاری و شهادت شهدای کشور به دست آمده و همه گان برای حفظ و نشر این فرهنگ بزرگ وظیفه دارند

 • امام خمینی (ره) یک الگوی تمام نمای اسلام بود
  آقای مهدی احمدی فرماندارشهرستان پارس آباد باتشریح آغاز مبارزات حضرت امام راحل بر علیه طاغوت ومجاهدتهای بی نظیر ملت بزرگ ایران پیروزی این انقلاب و 8 سال دفاع مقدس را حاصل خون پاک هزاران شهید دانست و افزود وظیفه مسئولان تقویت روحیه ایثار و شهادت در جامعه وانتقال این فرهنگ بسیار بزرگ به نسل جدید است و این فرهنگ در بازدید جوانان و نوجوانان ازمناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس محقق می شود.

 • افتتاح طرحها و پروژه های عمرانی و خدماتی در دومین روز از دهه فجر پارس آباد
  با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان ادارات پارس آباد و پروژه های ذیل افتتاح شد: 1- افتتاح پیاده روسازی محله شاهد پارس آباد با اعتبار 55 میلیون تومان. 2- افتتاح 4 پست هوایی برق بااعتبار 350 میلیون تومان 3- افتتاح ساختمان و تجهیزات هواشناسی پارس آباد با حضور مدیرکل هواشناسی استان اردبیل که در زمینه پایش جوی منطقه ، هوانوردی و هواشناسی کشاورزی فعالیت میکند با اعتبار 200 میلیون تومان به بهره برداری رسید. 4- افتتاح شبکه فاضلاب محلات ایثارگران – عربلو – درگاهی – نمازی و زمین صفری به طول 8 کیلومتر با هزینه بیش از یک میلیارد تومان. 5- افتتاح 5 باب مسکن ویژه معلولان بهزیستی با اعتبار 150 میلیون تومان. 6- افتتاح پروژه اصلاح و بازسازی زهکش ضلغ شرقی پارس آباد به طول 650 متر و بااعتبار 510 میلیون تومان. 7- افتتاح کلنیک مددکاری ارس ومرکز مشاوره کودکان و نوجوانان و 2 مورد مهدکودک درشهرپارس اباد با اعتبار80 میلیون تومان

 • انقلاب ما انفجار نور بود و استقلال و آزادی و عزت اسلامی را مدیون خون شهدا هستیم
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در اولین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان به همراه روسای ادارات و دستگاههای اجرایی و فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین دادگستری و دادستان شهرستان ضمن دیدار با امام جمعه پارس آباد و تجدید میثاق با ولایت آغاز بهار انقلاب و سالروز پیروزی ملت بر ظلم را تبریک گفتند و سپس در مراسمات رژه موتوری و دوچرخه سواری به مناسبت سالروز ورود امام راحل شرکت نمودند و در ادامه با حضور در سالن عفت زنگ انقلاب را به صدا در آوردنده و سپس با آرمانهای شهدا در مزار شهدا تجدید میثاق نموده و در ادامه نمایشگاه کتاب در محل کتابخانه عمومی شهید رجایی را افتتاح نمودند.

 • هلال احمر حرکتی مردمی و بر خواسته از عواطف انسان دوستانه و عضو تاثیر گذار مدیریت بحران می باشد.
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه نشست کارکنان و اعضای شورای اجرایی جمعیت هلال احمر و60 نفز از داوطلبان هلال احمر شهرستان که به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزار گردید با بیان اینکه نقش فعالیت های مردمی و مشارکتهای همگانی در کشور ما بسیار برجسته می باشد افزود جمعیت هلال احمر حرکتی مردمی و بر خواسته از عواطف انسان دوستانه و عضو تاثیر گذار مدیریت بحران می باشد.

 • انتخابات اتحادیه نانوایان به زودی برگزار می شود
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه شورای آرد و نان شهرستان ضمن تبریک فرا رسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر ، دستاورد مهم انقلاب را استقلال و آزادی و عزت برای ملت و کشور اسلامی دانست و در ادامه با بیان اینکه آرد ونان یکی از مهمترین سبد مصرفی خانوار می باشد افزود با توجه به اهمیت نظارت بر حوزه آرد و نان و ارتباط بسیار زیاد آن با سلامت و امنیت غذایی مردم شایسته نیست اتحادیه آرد ونان شهرستان پارس آباد منفعل باشد ، از برگزاری انتخابات اتحادیه نانوایان طی ماه آتی خبر داد.

 • اولین پایگاه سلامت جامعه جدید مسکن مهر پارس آباد در مناطق حاشیه شهر پارس آباد افتتاح شد
  در این افتتاح آقای احمدی فرماندار پارس آباد این پایگاه را در راستای طرح تحول نظام سلامت دولت نام برد و افزود شهر پارس آباد با داشتن بیش از یکصد هزار نفر جمعیت شهری دومین شهر استان بوده و برای دسترسی آسان مردم مناطق حاشیه نشین برخدمات اولیه بهداشتی بیش از این خدمات داده شود.

 • در دهه فجر امسال 35 طرح عمرانی وخدماتی با اعتبار بیش از 16 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد درجلسه ستاد دهه فجراین شهرستان که امام جمعه محترم پارس آباد نیز حضور داشت با تشریح خدمات دولت در زمینه های مختلف گفت در دهه فجرامسال 35 طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار بیش از 16 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

 • جایگاه خدمت به مردم محلی است برای جلب رضایت و رفاه مردم و امتحانی است الهی
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در برنامه ماهانه بازدید از ادارات خود با حضور در شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی مغان در جلسه برنامه ریزی و بررسی مشکلات مدیران شرکت بهره برداری مغان شرکت و با مدیران این شرکت دیدار کرد و در جریان روند خدمت رسانی و نحوه مدیریت این شرکت قرار گرفت و خواستار استفاده از نیرو های بومی منطقه در اجرای خدمات به مردم شد .وی سپس با حضور در شهرداری پارس آباد با یازدید از شهرداری ضمن بررسی مسائل و مشکلات شهری گزارشی از روند اجرای پروژه های شهری و خدمت رسانی به مردم دریافت نمودند. در ادامه وی با حضور در اداره منابع طبیعی شهرستان پارس آباد با رئیس و کارکنان این اداره دیدار نمود.

 • عیدی کارگران شاغل در شرکتهای دولتی و خصوصی تا پایان بهمن ماه به همراه حقوق و مزایای قانونی پرداخت خواهد شد.
  مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه کمسیون کارگری شهرستان که با حضور ادارات و دستگاههای عضو و شرکتهای دولتی و خصوصی شهرستان برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب و شهدای دفاع مقدس و تبریک فرا رسیدن ایام سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر با بیان اینکه قشر کارگری جز اقشار همیشه در صحنه کشور می باشند و همیشه با قناعت در تلاش برای کسب روزی حلال هستند در عین حال مهمترین و اثر گذارترین عناصر سرمایه انسانی هر سازمانی به شمار می آیند که چرخ تولید و توسعه را به گردش می آوردند خواستار توجه به مسائل و مشکلات و دغدغه های این قشر زحمت کش و تاثیر گزار در توسعه شهرستان شد. و افزود شهرستان پارس آباد با داشتن 47900 نفر جمعیت شاغل به لحاظ تعداد نیروی کاری کارگری دومین شهرستان استان اردیبل پس از شهرستان اردبیل می باشد. و بایستی طبق قانون عیدی کارگران شاغل در شرکتهای دولتی و خصوصی تا پایان بهمن ماه به همراه حقوق و مزایای قانونی پرداخت شود.

 • آغاز بکار 10 کمیته درقالب ستاداستقبال از مسافران نوروزی شهرستان پارس آباد
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان درجلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد استقبال از سفرهای نوروزی این شهرستان با بیان اینکه سالانه بیش از 350 هزار نفر مسافر به این شهرستان مسافرت می کنند که 5% مسافرات استان اردبیل را تشکیل می دهدافزود با توجه به طبیعت بکر و آب و هوای خوب و نقاط دیدنی تاریخی و طبیعی شاهد افزایش تعداد مسافران به این شهرستان هستیم.

 • پدافند غیر عامل بهترین روش برای مصون سازی کشور در مقابل تحدیدهای جدید می باشد
  مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه پدافند غیر عامل شهرستان که با حضور دادستان و فرماندهان نظامی و انتظامی و امنیتی و روسای ادارات شهرستان عضو مدیریت بحران برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب ، فرا رسیدن بهار پیروزی انقلاب و دهه مبارک فجر را همراه با پیروزی های مذاکرات هسته ای و رفع تحریم های ظالمانه بر عله مردم کشورمان را تبریک گفتند افزودند تمامی اقداماتی که بدون به کار بستند سلاح باعث دفاع و مقاوم شدن کشور در مقابل حجمه ها و تحدیدهای محیطی و دشمنان می شود و خود مدیریت بحران نیز جز زیرمجموعه پدافند غیر عامل محسوب می شود.

 • تدوین برنامه ی جامع توسعه ضامن توسعه ی متوازن در منطقه است.
  مهدی احمدی فرماندار پارس آباد در نشست مشترک با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اردبیل ضمن تاکید بر لزوم برنامه ریزی جامع در طرح های شرکت آب منطقه ای در محدوده استان اردبیل بر ضرورت تدوین نظامات بهره برداری مناسب در طرح های شبکه های آبیاری منطقه ی مغان با رویکرد توسعه ی متوازن اشاره نمودند و استفاده از سرمایه گذاریهای بخش خصوصی توانمند و جلب حداکثری مشارکت مردمی را از راهبردهای اساسی تحقق این امور دانستند.

 • سالانه در بخش های زراعت و باغات و دامداری و لبنیات بیش از 600 میلیارد درآمد عاید کشاورزان شهرستان می شود
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با تبریک فرا رسیدن ایام اله دهه مبارک فجر و اجرای برجام و پیروزی های مذارکات هسته ای ، این موفقیت ها را مرهون رهنمودها و هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری و پشتیبانی ملت غیور همیشه در صحنه ایران اسلامی دانست .

اخبار > 99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه دیدار مدیر عامل شركت گاز استان اردبیل با فرماندار شهرستان

99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند

مدیر عامل شركت گاز استان اردبیل گفت: 99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند.

فیروز خدایی ظهر سه شنبه در جلسه بررسی موانع و مشكلات بخش گاز این شهرستان پارس آباد افزود: عملیات گاز رسانی به روستا های فاقد گاز استان در دستور كار شركت گاز قرار دارد و شركت گاز استان اردبیل در بحث گازرسانی به روستاها از شركت های موفق در سطح كشور است.

وی به پروژه گازرسانی به 14 روستای شهرستان پارس آباد در سال91 خبر داد و گفت :حدود 44 روستا در شهرستان پارس آباد به شبکه گاز شهری متصل هستند و عملیات اجرایی گاز رسانی به 12 روستای دیگر در دست اجراست که بخش عمده این پروژه انجام شده است.

وی پروژه در حال احداث ساختمان اداره گاز پارس آباد را از طرح های مهم استان دانست و اضافه كرد: ساختمان اداری این شهرستان در مساحت 924 متر مربع با اعتباری با لغ بر 15 میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

فیروز خدایی بیان کرد: در حال حاضر 48 درصد خانوارهای روستایی پارس‌آباد از این نعمت بهره‌مند هستند که اهالی 44 روستا قادر به استفاده از نعمت گاز می‌باشند.

نماینده مردم شهرستان های پارس آباد وبیله سوار در مجلس نهم نیز گفت : در حال حاضر ، علاوه بر مرکزشهرها به چندین روستا در شرق و غرب پارس آباد نیز گازكشی شده است.

حجت الاسلام حبیب برومند به نقش اجرای طرح های گازرسانی درعمران وآبادانی روستاها اشاره و بیان كرد ، امید است با گازرسانی به روستاهای فاقد گاز ضمن جلوگیری از مهاجرت، شاهد توسعه و تحول اساسی در روستاها باشیم.

 برومند افزود: مردم شهرستان پارس آباد كه از دیرباز حسرت دسترسی به سوخت آسان را در دل داشته و آرزوی بهره گیری از این نعمت خدادادی را طلب می كردندکه آرزویشان تحقق می یابد.

فرماندارشهرستان پارس آباد نیز گفت : در حال حاضر 33 هزار و 500 مشترک گاز در این شهرستان از این نعمت استفاده می‌کنند که با تسریع در روند گازرسانی به مناطق روستایی و واحدهای صنعتی فاقد گاز دامنه این خدمات افزایش یابد.

ولی کریمی روند گازرسانی به روستاهای این شهرستان را قابل قبول دانست و افزود: عملکرد شرکت گاز در این زمینه رضایت‌بخش و مطلوب است.

کریمی تصریح کرد :انتظار می‌رود تا پایان سال 92 کار گازرسانی به تمام روستاهای این شهرستان پایان یابد.

گفتنی است از تعداد941روستای استان اردبیل 435 روستا فاقد گاز دراستان می باشد


١٢:٥٧ - 1391/04/29    /    شماره : ٥٤٩٧    /    تعداد نمایش : ١٧٧٨خروج
مراسمات روز چهارم دهه مبارک فجر در شهرستان پارس آباد
کمیته امداد امام خمینی (ره) در محرومیت زدایی و کارهای فرهنگی نقش بزرگی را ایفا کرده است
حضور فرماندار پارس آباد وتنی چند از مسئولان محلی جهیزیه 25 نوعروس تحت پوشش کمیته امداد پارس آباد به مبلغ 50 میلیون تومان به نوعروسان تحویل شد همچنین با حضور آقای احمدی فرماندار پارس آباد یکباب ساختمان مددجویان کمیته امداد نیز که 20 میلیون تومان هزینه شده بود افتتاح شد
 ١٠:٣٩ - 1394/11/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسمات سومین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان پارس آباد
فرماندار پارس آباد با سفر به بخشهای تابعه 12 طرح و پروژه شهری و روستایی را افتتاح نمود.
آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد سومین روز از دهه مبارک فجر به همراه مسئولین ادارات و دستگاههای اجرایی در این مراسمات ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی و پیروزی های به دست آمده در عرصه مذاکرات هسته و برجام به مردم بخشها دستاوردهای انقلاب را عزت و استقلال و آزادی برای همه دانست که زیر سایه رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری و ایثار و فداکاری و شهادت شهدای کشور به دست آمده و همه گان برای حفظ و نشر این فرهنگ بزرگ وظیفه دارند
 ٠٨:١٢ - 1394/11/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه پشتیبانی راهیان نور دانش آموزی پارس آباد
امام خمینی (ره) یک الگوی تمام نمای اسلام بود
آقای مهدی احمدی فرماندارشهرستان پارس آباد باتشریح آغاز مبارزات حضرت امام راحل بر علیه طاغوت ومجاهدتهای بی نظیر ملت بزرگ ایران پیروزی این انقلاب و 8 سال دفاع مقدس را حاصل خون پاک هزاران شهید دانست و افزود وظیفه مسئولان تقویت روحیه ایثار و شهادت در جامعه وانتقال این فرهنگ بسیار بزرگ به نسل جدید است و این فرهنگ در بازدید جوانان و نوجوانان ازمناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس محقق می شود.
 ١٣:٤٦ - 1394/11/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسمات دومین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر سال 94 در شهرستان پارس آباد
افتتاح طرحها و پروژه های عمرانی و خدماتی در دومین روز از دهه فجر پارس آباد
با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان ادارات پارس آباد و پروژه های ذیل افتتاح شد: 1- افتتاح پیاده روسازی محله شاهد پارس آباد با اعتبار 55 میلیون تومان. 2- افتتاح 4 پست هوایی برق بااعتبار 350 میلیون تومان 3- افتتاح ساختمان و تجهیزات هواشناسی پارس آباد با حضور مدیرکل هواشناسی استان اردبیل که در زمینه پایش جوی منطقه ، هوانوردی و هواشناسی کشاورزی فعالیت میکند با اعتبار 200 میلیون تومان به بهره برداری رسید. 4- افتتاح شبکه فاضلاب محلات ایثارگران – عربلو – درگاهی – نمازی و زمین صفری به طول 8 کیلومتر با هزینه بیش از یک میلیارد تومان. 5- افتتاح 5 باب مسکن ویژه معلولان بهزیستی با اعتبار 150 میلیون تومان. 6- افتتاح پروژه اصلاح و بازسازی زهکش ضلغ شرقی پارس آباد به طول 650 متر و بااعتبار 510 میلیون تومان. 7- افتتاح کلنیک مددکاری ارس ومرکز مشاوره کودکان و نوجوانان و 2 مورد مهدکودک درشهرپارس اباد با اعتبار80 میلیون تومان
 ١١:٥١ - 1394/11/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسمات دهه مبارک فجر در شهرستان پارس آباد
انقلاب ما انفجار نور بود و استقلال و آزادی و عزت اسلامی را مدیون خون شهدا هستیم
آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در اولین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان به همراه روسای ادارات و دستگاههای اجرایی و فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین دادگستری و دادستان شهرستان ضمن دیدار با امام جمعه پارس آباد و تجدید میثاق با ولایت آغاز بهار انقلاب و سالروز پیروزی ملت بر ظلم را تبریک گفتند و سپس در مراسمات رژه موتوری و دوچرخه سواری به مناسبت سالروز ورود امام راحل شرکت نمودند و در ادامه با حضور در سالن عفت زنگ انقلاب را به صدا در آوردنده و سپس با آرمانهای شهدا در مزار شهدا تجدید میثاق نموده و در ادامه نمایشگاه کتاب در محل کتابخانه عمومی شهید رجایی را افتتاح نمودند.
 ١٢:٤٨ - 1394/11/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
معرفی شهرستان پارس آباد
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved