سال نود و چهار«سال دولت و ملت،همدلی و همزبانی»
دوشنبه ١٢ مرداد ١٣٩٤
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 456037
 بازدید امروز : 1656
 کل بازدید : 1218702
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.6250
اوقات شرعی

فرم اطلاعات متقاضیان اشتغال و ساماندهي كارجويان كشور

دفتر مقام معظم رهبري

سايت مقام معظم رهبري

رياست جمهوري

سايت اطلاع رسلني دولت

معرفی فرماندار شهرستان پارس آباد

معرفی فرماندار  شهرستان پارس آباد

پخش زنده برنامه ها

118

سامانه بانك اطلاعاتي شهرداريها و دهياريها و شوراهاي شهرستان پارس آباد

شهرداري پارس آباد

پایگاه خبری تحلیلی آران مغان

پایگاه خبری تحلیلی آران مغان

سایت مغانه

سایت خبری ارس تبار

اخبار
عنوان

 • شهرستان پارس آباد در زمینه سرمایه گذاری ها پتانسیل فرآوانی برای سود آوری دارد.
  مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه نشست با سرمایه گذاران ترکیه ای که در محل فرمانداری پارس آباد تشکیل شد گفت: بستر و شرایط برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف در پارس آباد فراهم است. وی تبادلات و روابط تجاری و اقتصادی ایران و ترکیه را خوب توصیف کرد و گفت: با برداشته شدن تحریم ها، ضمن ارتقای سطح مراودات، روابط و همکاری های اقتصادی دو کشور، اقبال سرمایه گذاران ترکیه ای به داخل کشور ایران بیشتر خواهد شد.

 • آب سرمنشا توسعه همه جانبه و مایه حیات بشر است.
  مهندس یاسر ندایی معاون فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه شورای حفاظت از منابع آب مغان با بیان اینکه وجود آب در رودخانه های دائمی شهرستان پارس آباد موجب رشد و شکوفایی اقتصادی ، کشاورزی و دامپروری و اشتغال زایی شده است گفت طرحهای آبرسانی پایاب خدا آفرین ،دشت فتحعلی و خلیلو در سایه نعمت خدادادی است که با هزینه اعتبارات کلان در سالهای اخیر و آتی بیش از 60 هزار هکتار از اراضی دیم را به سطح زیر کشت تبدیل می کند .

 • کشور جمهوری اسلامی ایران به برکت نظام اسلامی و در سایه اعتقاد آن ،امن ترین کشور در نا امن ترین منطقه جهان است
  طی مراسمی از تلاشهای سرهنگ دلیر تقدیر و سرهنگ بهمنی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان پارس آباد معرفی شد.

 • طرح های اقتصاد مقاومتی ضمن ایجاد اشتغال مولد باعث افزایش بهره مندی از پتانسل های موجود می شود
  آقای مهدی احمدی فرماندار پارس آباد به همراه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پارس آباد از طرحهای اقتصاد مقاومتی پرورش ماهی گرم آبی و پرورش شتر مرغ مولد بازدید کردند و مسائل و مشکلات و پیشرفت طرحها را بررسی کردند.وی در این بازدید گفت طرح های اقتصاد مقاومتی ضمن ایجاد اشتغال مولد باعث افزایش بهره مندی از پتانسل های موجود می شود

 • فرماندار پارس آباد بصورت سرزده از ادارات مخابرات و اداره تعاون روستایی و اداره امور عشایری شهرستان بازدید کرد
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جریان بازدیدهای سرزده خود این هفته از فرماندار پارس آباد بصورت سرزده از ادارات مخابرات و اداره تعاون روستایی و اداره امور عشایری شهرستان بازدید کرد. و ضمن بررسی نحوه رسیدگی به امورات و خدمت رسانی به مردم گزارشی از عملکرد ادارات دریافت نمود و بر برنامه محور بودن در انجام امورات اداری شهرستان تاکید نمود.

 • افزایش فعالیت شهرداری افزایش مشارکتهای مردمی را همراه خواهد داشت
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از پروژه های لایروبی کانال خیابان شهید بهشتی و بهسازی مبلمان و فضای شهری این خیابان و همچنین کاشت گل و نهال در فضاهای سبز و خط کشی و سرعت گیرها و ساماندهی بلوار ترمینال گفت افزایش فعالیت شهرداری افزایش مشارکتهای مردمی را همراه خواهد داشت و افود شهر زیبا باعث بالا رفتن سطح شادابی و نشاط و روحیه فعالیت ومشارکت در مردم و شهروندان شده و حتی میزان آسیب های اجتماعی را نیز کاهش می دهد.

 • نقش فنی وحرفه ای در سرعت بخشیدن به اشتغال همراه با مهارت بسیار موثر است
  مهدی احمدی فرماندار پارس آباد در جلسه دیدار کارکنان فنی و حرفه ای به مناسبت روز مهارت آموزی و کار آفرینی با بیان اینکه آموزش متانسب با نیازهای بازار بسیار اهمیت دارد افزودنقش فنی وحرفه ای در سرعت بخشیدن به اشتغال همراه با مهارت بسیار موثر است.وی فنی حرفهای را ابزاری برای توانمند سازی شاغلین کنونی در تمامی حوزه ها دانست و بر استفاده از پتانسیل موجود در جهت توسعه آتی شهرستان تاکید کرد.

 • برای توسعه و کارآمد شدن طرحهای اجرایی باید با تفکر و خلاقیت ارزش افزوده در تمام زمینه ها ایجاد نمود
  استاندار اردبیل به همراه معاون عمرانی استانداری و مدیران کل فرودگاه استان و امور عشایر استان و آب منطقه ای اردبیل و مدیر کل نوسازی مدارس و مدیر کل آب فاضلاب شهری و مدیرکل ورزش وجوانان و معاون مدیر کل جهاد استان و سایر مدیران استانی در سفر به شهرستان پارس آباد گفت برای توسعه و کارآمد شدن طرحاهی اجرایی باید با تفکر و خلاقیت ارزش افزوده در تمام زمینه ها ایجاد نمود .

 • فرهنگ ایثار و شهادت سنگ بنای فرهنگ توسعه کشور است
  آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل شهیدان را ره روان خط سید الشهدا و از جان گذشتگان و مدافعان اسلام معرفی کرد و گفت چنین فرهنگ غنی گره خورده با باورهای ناب اسلامی در بین جامعه ما کارگشای مشکلات و جنگها و تحریمها و کارشکنیهای دشمنان از دوران انقلاب تا امروز بوده و نشانه های آن در پشتکار و تلاش ها و پیروزی های بدست آمده در عرصه های علمی و فرهنگی نمود پیدا کرده است.

 • خبرنگاران در امر اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم نقش اساسی دارند
  جلسه هماهنگی برنامه های روز خبرنگار با حضور تعدادی از روسای دستگاههای اجرایی و فرهنگی شهرستان پارس آباد با هدف تبیین نقش خبرنگاران در اطلاع رسانی و آگاهسازی مردم در محل فرمانداری پارس آباد برگزار شد.

 • شهر ما خانه ماست
  مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آبادظهر دیروز به همراه شهردار و اعضای شورای شهر پارس آباد از مراحل اجرایی آسفالت خیابان شهید صفایی به طول حدود 500 متر با اعتبار بالغ بر600 میلیون تومان و مراحل اجرای پروژ سالن چند منظوره مدیریت بحران با زیر بنای 1350 متر مربع و اعتبار هزینه شده 800 میلیون تومان با پیشرفت فیزیکی 70 درصد بازدید کرد .

 • حجم بالایی از مواد مخدر وارده به کشور کشف می شود که 75 درصد این کشفیات در نقاط مرزی کشور می باشد
  مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان که با حضور اعضای این جلسه در محل فرمانداری تشکیل شد ضمن تبریک عید فطر و پیروزی تلاش های دیپلمالتیک در سایه هدایتهای حکیمانه رهبر فرزانه گفت حجم بالایی از مواد مخدر وارده به کشور کشف می شود که 75 درصد این کشفیات در نقاط مرزی کشور می باشد این نشان از زحمات و جانفشانیها و ایثارگریهای نیرو های انتظامی و نظامی و امنیتی و دستگاههای اجرایی متولی و مشارکت مردم مرز نشین و غیور همیشه در صحنه کشور مان است.

 • 5700 نفر در آزمون نظام مهندسی شرکت و طی دو روز به رقابت خواهند پرداخت
  آقای مهندس یاسر ندایی معاونت فرماندار پارس آباد به همراه مدیر کل راه و شهرسازی از محل برگزاری آزمون نظام مهندسی 4 شهرستان حومه بیله سوار و مشکین شهر و گرمی در شهر پارس آباد بازدید و سپس از مراحل اجرای پروژه مسجد مسکن مهر و زیر سازی خیابانهای داخل مسکن مهر فازهای 2 و ساخت واحدهای مسکونی مسکن مهر فاز 2 نیز بازدید کردند .

 • آینده کشور به دست جوانان ادراه خواهد شد
  آقای مهدی احمدی در دیدار با تعدای از جوانان فعال در عرصه های فرهنگی و اجتماعی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه تشکل های مردم نهاد که به صورت قانونی فعالیت میکنند کمک شایانی در پیشبرد اهداف دولت و خدمات رسانی به مردم ایفا می کنند افزود جوانان فعال و علاقمند می تواند با شناسایی اهداف مشترک و تدوین مرامنامه با حفظ ارزشها و ثبت سمن خود فعالیت های اثر بخش و مفید خود را انجام دهند و منشا خیر و توسعه شهرستان خود باشند.

 • یکی از نیازهای اساسی مردم پارس آباد تجهیز همه جانبه بیمارستانها و مراکز بهداشتی است
  فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه دیدار مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل که با حضور امام جمعه شهر پارس آباد صورت گرفتضمن بررسی مسائل و مشکلات بیمارستان تامین اجتماعی ارس با بیان اینکه شهرستان پارس آباد دومین شهر استان از لحاظ جمعیت محسوب میشود و آمار بالایی از مردم حدود 77 هزار نفرتحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند گفت بیمارستان ارس نیازمند توجه بیشتری میباشد .

اخبار > 99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه دیدار مدیر عامل شركت گاز استان اردبیل با فرماندار شهرستان

99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند

مدیر عامل شركت گاز استان اردبیل گفت: 99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند.

فیروز خدایی ظهر سه شنبه در جلسه بررسی موانع و مشكلات بخش گاز این شهرستان پارس آباد افزود: عملیات گاز رسانی به روستا های فاقد گاز استان در دستور كار شركت گاز قرار دارد و شركت گاز استان اردبیل در بحث گازرسانی به روستاها از شركت های موفق در سطح كشور است.

وی به پروژه گازرسانی به 14 روستای شهرستان پارس آباد در سال91 خبر داد و گفت :حدود 44 روستا در شهرستان پارس آباد به شبکه گاز شهری متصل هستند و عملیات اجرایی گاز رسانی به 12 روستای دیگر در دست اجراست که بخش عمده این پروژه انجام شده است.

وی پروژه در حال احداث ساختمان اداره گاز پارس آباد را از طرح های مهم استان دانست و اضافه كرد: ساختمان اداری این شهرستان در مساحت 924 متر مربع با اعتباری با لغ بر 15 میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

فیروز خدایی بیان کرد: در حال حاضر 48 درصد خانوارهای روستایی پارس‌آباد از این نعمت بهره‌مند هستند که اهالی 44 روستا قادر به استفاده از نعمت گاز می‌باشند.

نماینده مردم شهرستان های پارس آباد وبیله سوار در مجلس نهم نیز گفت : در حال حاضر ، علاوه بر مرکزشهرها به چندین روستا در شرق و غرب پارس آباد نیز گازكشی شده است.

حجت الاسلام حبیب برومند به نقش اجرای طرح های گازرسانی درعمران وآبادانی روستاها اشاره و بیان كرد ، امید است با گازرسانی به روستاهای فاقد گاز ضمن جلوگیری از مهاجرت، شاهد توسعه و تحول اساسی در روستاها باشیم.

 برومند افزود: مردم شهرستان پارس آباد كه از دیرباز حسرت دسترسی به سوخت آسان را در دل داشته و آرزوی بهره گیری از این نعمت خدادادی را طلب می كردندکه آرزویشان تحقق می یابد.

فرماندارشهرستان پارس آباد نیز گفت : در حال حاضر 33 هزار و 500 مشترک گاز در این شهرستان از این نعمت استفاده می‌کنند که با تسریع در روند گازرسانی به مناطق روستایی و واحدهای صنعتی فاقد گاز دامنه این خدمات افزایش یابد.

ولی کریمی روند گازرسانی به روستاهای این شهرستان را قابل قبول دانست و افزود: عملکرد شرکت گاز در این زمینه رضایت‌بخش و مطلوب است.

کریمی تصریح کرد :انتظار می‌رود تا پایان سال 92 کار گازرسانی به تمام روستاهای این شهرستان پایان یابد.

گفتنی است از تعداد941روستای استان اردبیل 435 روستا فاقد گاز دراستان می باشد


١٢:٥٧ - 1391/04/29    /    شماره : ٥٤٩٧    /    تعداد نمایش : ١٦٦٠خروج
شهرستان پارس آباد در زمینه سرمایه گذاری ها پتانسیل فرآوانی برای سود آوری دارد.
مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه نشست با سرمایه گذاران ترکیه ای که در محل فرمانداری پارس آباد تشکیل شد گفت: بستر و شرایط برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف در پارس آباد فراهم است. وی تبادلات و روابط تجاری و اقتصادی ایران و ترکیه را خوب توصیف کرد و گفت: با برداشته شدن تحریم ها، ضمن ارتقای سطح مراودات، روابط و همکاری های اقتصادی دو کشور، اقبال سرمایه گذاران ترکیه ای به داخل کشور ایران بیشتر خواهد شد.
 ١٣:٣٥ - 1394/05/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه شورای حفاظت از منابع آب مغان
جلسه شورای حفاظت از منابع آب مغان
آب سرمنشا توسعه همه جانبه و مایه حیات بشر است.
مهندس یاسر ندایی معاون فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه شورای حفاظت از منابع آب مغان با بیان اینکه وجود آب در رودخانه های دائمی شهرستان پارس آباد موجب رشد و شکوفایی اقتصادی ، کشاورزی و دامپروری و اشتغال زایی شده است گفت طرحهای آبرسانی پایاب خدا آفرین ،دشت فتحعلی و خلیلو در سایه نعمت خدادادی است که با هزینه اعتبارات کلان در سالهای اخیر و آتی بیش از 60 هزار هکتار از اراضی دیم را به سطح زیر کشت تبدیل می کند .
 ١٣:٢٧ - 1394/05/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه شورای اداری مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان پارس آباد
جلسه شورای اداری مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان پارس آباد
کشور جمهوری اسلامی ایران به برکت نظام اسلامی و در سایه اعتقاد آن ،امن ترین کشور در نا امن ترین منطقه جهان است
طی مراسمی از تلاشهای سرهنگ دلیر تقدیر و سرهنگ بهمنی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان پارس آباد معرفی شد.
 ١٣:٠٦ - 1394/05/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید فرماندار پارس آباد از طرح های اقتصاد مقاومتی شهرستان
بازدید فرماندار پارس آباد از طرح های اقتصاد مقاومتی شهرستان
طرح های اقتصاد مقاومتی ضمن ایجاد اشتغال مولد باعث افزایش بهره مندی از پتانسل های موجود می شود
آقای مهدی احمدی فرماندار پارس آباد به همراه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پارس آباد از طرحهای اقتصاد مقاومتی پرورش ماهی گرم آبی و پرورش شتر مرغ مولد بازدید کردند و مسائل و مشکلات و پیشرفت طرحها را بررسی کردند.وی در این بازدید گفت طرح های اقتصاد مقاومتی ضمن ایجاد اشتغال مولد باعث افزایش بهره مندی از پتانسل های موجود می شود
 ١٣:٢٧ - 1394/05/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید سرزده فرماندار پارس آباد
بازدید سرزده فرماندار پارس آباد
فرماندار پارس آباد بصورت سرزده از ادارات مخابرات و اداره تعاون روستایی و اداره امور عشایری شهرستان بازدید کرد
آقای مهدی احمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جریان بازدیدهای سرزده خود این هفته از فرماندار پارس آباد بصورت سرزده از ادارات مخابرات و اداره تعاون روستایی و اداره امور عشایری شهرستان بازدید کرد. و ضمن بررسی نحوه رسیدگی به امورات و خدمت رسانی به مردم گزارشی از عملکرد ادارات دریافت نمود و بر برنامه محور بودن در انجام امورات اداری شهرستان تاکید نمود.
 ١٣:٠٥ - 1394/05/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
معرفی شهرستان پارس آباد
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved