سال نود و چهار«سال دولت و ملت،همدلی و همزبانی»
شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٤
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 378326
 بازدید امروز : 543
 کل بازدید : 976074
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.6094
اوقات شرعی

فرم اطلاعات متقاضیان اشتغال و ساماندهي كارجويان كشور

دفتر مقام معظم رهبري

سايت مقام معظم رهبري

رياست جمهوري

سايت اطلاع رسلني دولت

معرفی فرماندار شهرستان پارس آباد

معرفی فرماندار  شهرستان پارس آباد

پخش زنده برنامه ها

118

سامانه بانك اطلاعاتي شهرداريها و دهياريها و شوراهاي شهرستان پارس آباد

شهرداري پارس آباد

پایگاه خبری تحلیلی آران مغان

پایگاه خبری تحلیلی آران مغان

اخبار
عنوان

 • شهرستان پارس آباد از لحاظ كشف كالاي قاچاق كالا و ارز رتبه اول استاني را بخود اختصاص داده است.
  مهندس نصيري فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه كمسيون برنامه ريزي و هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان پارس آباد با بيان اينكه قاچاق كالا يك معضل اساسي است گفت بهترين روش براي مبارزه با كالاي قاچاق رعايت قانون و همدلي و هماهنگي بين دستگاههاي مرتبط اجرايي ،قضايي و امنيتي مي باشد كه بر پايه اين همكاري شهرستان پارس آباد از لحاظ كشف كالاهاي قاچاق و ارز رتبه اول استاني را بخود اختصاص داده است .

 • كسب رتبه اول استان در صدور سند مالكيت روستايي توسط بنياد مسكن انقلاب اسلامي پارس آباد
  فرماندار پارس آباد از كسب رتبه اول استان در صدور سند مالكيت روستايي توسط بنياد مسكن انقلاب اسلامي پارس آباد خبر داد و افزود طرح هادي در 17 روستاي شهرستان پارس آباد با 2 ميليارد تومان انجام شده و تا پايان خرداد ماه اين طرح ها به بهره برداري مي رسند.

 • جانبازان اسوه ایثار و یادگاران شهیدان هستند.
  فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه امام جمعه موقت شهرستان پارس آباد و مسئولین ادارات و فرماندهان نظامی و انتظامی با حضور در منزل دو تن جانبازان غیور ضمن بررسی مسائل و مشکلات آنها از آنان دلجویی و از تلاشها و رشادتهای آنها قدردانی و تجلیل کردند.

 • مرکز آموزش کشاورزی مغان یکی از شاخصترین مرکز کشور محسوب می شود
  جلسه بررسی مسائل و مشکلات مرکز آموزش کشاورزی مغان با حضور مدیر مراکز کشاورزی استان و فرماندار شهرستان پارس آباد در محل فرمانداری پارس آباد برگزار شد در این جلسه مهندس نصیری فرماندار شهرستان پارس آباد با تشریح استعداد و پتانسیلهای بخش کشاورزی و دامپروری شهرستان پارس آباد گفت با توجه به قدمت تاریخی این مرکز و پیشرفتهای آن در زمینه پرورش و آموزش کشاورزی و رشته های مرتبط که یکی از شاخصترین مراکز کشور به شمار می رود افزود در این مرکز علاوه ب آموزش کشاورزان به صورت علمی و کارشناسی در زمینه تولیدات امواع بذر و کشاورزی و تامین چندین استان کشور فعالیت دارند و نیاز به ارتقائ این مرکز به دانشگاه ضروری است .

 • مصرف سرانه آرد بایستی با تدبیر و هماهنگی اصلاح شود .
  جلسه بررسی مسائل و مشکلات گندم و آرد شهرستان پارس آباد با حضور مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان و فرماندار پارس آباد در محل فرمانداری پارس آباد تشکیل شد . در این جلسه مهندس نصیری فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه 1640 تن آرد توسط 322 نانوایی شهری و روستایی به مردم شهرستان پارس آباد عرضه می شود گفت مصرف سرانه آرد بایستی با تدبیر و هماهنگی اصلاح شود وی از مصرف روزانه 55 تن آرد در شهرستان خبر داد و ضمن حمایت از آزاد سازی تدریجی پخت نان خواستار بالا بردن کیفییت و عرضه صحیح نان به مردم و همچنین افزایش ضریب بازرسی از نانواییهای شهری و روستایی شد.

 • دیدار با خانواده های شهید پاشاپور و شهید تدین
  آقای محمدزاده جانشین فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه جمعی از مسئولین ادارات و فرماندهان نظامی و انتظامی به مناسبت وفات ام البنین مادر حضرت ابولفضل (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا با حضور در خانه خانواده های شهیدان پاشاپور و تدین ضمن دیدار از آنها این روز را گرامی داشتند .

 • پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: سال ۹۴، سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی»
  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۴ هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز به ملت ایران و همه ملتهایی که نوروز را گرامی می‌دارند، سال جدید را سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند.

 • گیاه گنگر (گانگال ) را بیشتر بشناسیم
  گنگر یا گانگال گیاهی خود رو در ایام نوروز و بهار می باشد که در حاشیه جاده ها و مزارع رشد مینماید و یکی از گیاهانی است که در کنار دنبلان و شومون و قارچ مورد استقبال فراوان مسافران نوروزی قرار می گیرد . به گونه ای که در ایام تعطیلات نوروز کناره جاده ها مملو از مسافرانی است که از این گیاه خدادادی استفاده می کنند. و از فواید دارویی آن نیز بهره مند می شوند.

 • ایام نوروز و سه ماهه اول سال شهرستان پارس آباد بهترین طبیعت را در شهرهای استان برای گردشگری دارد.
  شهرستان پارس آباد با داشتن آب و هوایی معتدل آغاز سالش بهار واقعی و اوج زیبایی طبیعت و مراتع و گلهای باغات و گلهای مزارع کلزا و... می باشد. گ.شه ای از این طبیعت زیبا به گزارش تصویر ....

 • نقشه گردشگری و آدرس هتل ها و مسافرخانه ها و تلفن و آدرس تعاونی های اتوبوس رانی و سواریهای بین شهری پارس آباد
  نقشه گردشگری و آدرس هتل ها و مسافرخانه ها و تلفن و آدرس تعاونی های اتوبوس رانی و سواریهای بین شهری پارس آباد

 • برگزاری 6 جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد در سال 93
  ششمین و آخرین جلسه در سال 93 انجمن کتابخانه های عمومی پارس آباد با حضور اعضا در محل فرمانداری پارس آباد به ریاست آقای محمد زاده جانشین فرماندار برگزار شد.

 • شهرستان پارس آباد از لحاظ جذب تسهیلات مکانیزاسیون دومین شهرستان استان شناخته شد.
  مهندس ناصر نصیری فرماندار پارس آباد با بیان اینکه 5 میلیاردو پانصد میلیون تومان تسهیلات در زمینه مکانیزاسیون کشاورزی پارس آباد جذب شده است و لحاظ جذب تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی بعنوان دومین شهرستان استان شناخته شد . فرماندار شهرستان پارس آباد که در جلسه کارگروه آب کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان سخن میگفت افزود امسال بیش از 38 هزار هکتار زراعت پاییزه کشت شده که مبارزه با آفات در 18 هزار هکتار انجام شده و بیش از 150 هزار تن کود شیمیایی در بین کشاورزان توزیع شده است .

 • جلسه مناسب سازی اماکن عمومی و محیط شهری به منظور حمایت از معلولان در محل فرمانداری پارس آباد تشکیل شد
  جلسه مناسب سازی اماکن عمومی و محیط شهری به منظور حمایت از معلولان در محل فرمانداری پارس آباد تشکیل شد مهندس نصیری فرماندار شهرستان پاس آباد با بیان اینکه در شهرستان پارس آباد 4 هزار نفر معلول جسمی زندگی می کنندکه از آنها تعداد 900 نفر نابینا یا کم بینا هستند گفت مسئولان ادارات و نهادهای مربوطه در زمینه ساخت و ساز شهری و اداری باسیتی نسبت به مناسب سازی ساختمان ها اقدام کنند.

 • تعامل بین ادارات امری حیاتی در خدمت رسانی به مردم می باشد
  آخرین جلسه شورای اداری شهرستان پارس آباد در سال 93 با حضور روسای دستگاهای اجرایی و مدیران شهرستانی به ریاست مهندس نصیری فرماندار شهرستان پارس آباد تشکیل شد . در این جلسه ناصر نصیری فرماندار شهرستان پارس آباد ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه و تبریک سال نو و قدر دانی از تلاش مدیران دستگاههای اداری در خدمت رسانی به مردم شرف منطقه ،تکریم ارباب رجوع را یکی از وظایف اصلی مسئولان و کارکنان ادارات دانست.

 • با حضور نماينده ولي فقيه در استان اردبيل نمايشگاه ياس كبود در شهرستان پارس آباد افتتاح شد.
  آيت الله عاملي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل به همراه فرماندار شهرستان و جمعي از مسئولان محلي و با حضور پر شور مردم پارس آباد نمايشگاه ياس كبود را در 18 غرفه با هدف ترويج فرهنگ فاطمي و عفاف و حجاب و احيا ايام فاطميه افتتاح كردند.

اخبار > 99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه دیدار مدیر عامل شركت گاز استان اردبیل با فرماندار شهرستان

99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند

مدیر عامل شركت گاز استان اردبیل گفت: 99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند.

فیروز خدایی ظهر سه شنبه در جلسه بررسی موانع و مشكلات بخش گاز این شهرستان پارس آباد افزود: عملیات گاز رسانی به روستا های فاقد گاز استان در دستور كار شركت گاز قرار دارد و شركت گاز استان اردبیل در بحث گازرسانی به روستاها از شركت های موفق در سطح كشور است.

وی به پروژه گازرسانی به 14 روستای شهرستان پارس آباد در سال91 خبر داد و گفت :حدود 44 روستا در شهرستان پارس آباد به شبکه گاز شهری متصل هستند و عملیات اجرایی گاز رسانی به 12 روستای دیگر در دست اجراست که بخش عمده این پروژه انجام شده است.

وی پروژه در حال احداث ساختمان اداره گاز پارس آباد را از طرح های مهم استان دانست و اضافه كرد: ساختمان اداری این شهرستان در مساحت 924 متر مربع با اعتباری با لغ بر 15 میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

فیروز خدایی بیان کرد: در حال حاضر 48 درصد خانوارهای روستایی پارس‌آباد از این نعمت بهره‌مند هستند که اهالی 44 روستا قادر به استفاده از نعمت گاز می‌باشند.

نماینده مردم شهرستان های پارس آباد وبیله سوار در مجلس نهم نیز گفت : در حال حاضر ، علاوه بر مرکزشهرها به چندین روستا در شرق و غرب پارس آباد نیز گازكشی شده است.

حجت الاسلام حبیب برومند به نقش اجرای طرح های گازرسانی درعمران وآبادانی روستاها اشاره و بیان كرد ، امید است با گازرسانی به روستاهای فاقد گاز ضمن جلوگیری از مهاجرت، شاهد توسعه و تحول اساسی در روستاها باشیم.

 برومند افزود: مردم شهرستان پارس آباد كه از دیرباز حسرت دسترسی به سوخت آسان را در دل داشته و آرزوی بهره گیری از این نعمت خدادادی را طلب می كردندکه آرزویشان تحقق می یابد.

فرماندارشهرستان پارس آباد نیز گفت : در حال حاضر 33 هزار و 500 مشترک گاز در این شهرستان از این نعمت استفاده می‌کنند که با تسریع در روند گازرسانی به مناطق روستایی و واحدهای صنعتی فاقد گاز دامنه این خدمات افزایش یابد.

ولی کریمی روند گازرسانی به روستاهای این شهرستان را قابل قبول دانست و افزود: عملکرد شرکت گاز در این زمینه رضایت‌بخش و مطلوب است.

کریمی تصریح کرد :انتظار می‌رود تا پایان سال 92 کار گازرسانی به تمام روستاهای این شهرستان پایان یابد.

گفتنی است از تعداد941روستای استان اردبیل 435 روستا فاقد گاز دراستان می باشد


١٢:٥٧ - 1391/04/29    /    شماره : ٥٤٩٧    /    تعداد نمایش : ١٤٨٥خروج
جلسه كمسيون برنامه ريزي و هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان پارس آباد
شهرستان پارس آباد از لحاظ كشف كالاي قاچاق كالا و ارز رتبه اول استاني را بخود اختصاص داده است.
مهندس نصيري فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه كمسيون برنامه ريزي و هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان پارس آباد با بيان اينكه قاچاق كالا يك معضل اساسي است گفت بهترين روش براي مبارزه با كالاي قاچاق رعايت قانون و همدلي و هماهنگي بين دستگاههاي مرتبط اجرايي ،قضايي و امنيتي مي باشد كه بر پايه اين همكاري شهرستان پارس آباد از لحاظ كشف كالاهاي قاچاق و ارز رتبه اول استاني را بخود اختصاص داده است .
 ١٣:١٤ - 1394/01/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه دیدار کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان پارس آباد با فرماندار شهرستان
كسب رتبه اول استان در صدور سند مالكيت روستايي توسط بنياد مسكن انقلاب اسلامي پارس آباد
فرماندار پارس آباد از كسب رتبه اول استان در صدور سند مالكيت روستايي توسط بنياد مسكن انقلاب اسلامي پارس آباد خبر داد و افزود طرح هادي در 17 روستاي شهرستان پارس آباد با 2 ميليارد تومان انجام شده و تا پايان خرداد ماه اين طرح ها به بهره برداري مي رسند.
 ٠٦:٥٠ - 1394/01/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار با خانواده محترم جانبازان
جانبازان اسوه ایثار و یادگاران شهیدان هستند.
فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه امام جمعه موقت شهرستان پارس آباد و مسئولین ادارات و فرماندهان نظامی و انتظامی با حضور در منزل دو تن جانبازان غیور ضمن بررسی مسائل و مشکلات آنها از آنان دلجویی و از تلاشها و رشادتهای آنها قدردانی و تجلیل کردند.
 ١١:٥٤ - 1394/01/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه بررسی مسائل و مشکلات مرکز آموزش کشاورزی مغان با حضور مدیر مراکز کشاورزی استان
مرکز آموزش کشاورزی مغان یکی از شاخصترین مرکز کشور محسوب می شود
جلسه بررسی مسائل و مشکلات مرکز آموزش کشاورزی مغان با حضور مدیر مراکز کشاورزی استان و فرماندار شهرستان پارس آباد در محل فرمانداری پارس آباد برگزار شد در این جلسه مهندس نصیری فرماندار شهرستان پارس آباد با تشریح استعداد و پتانسیلهای بخش کشاورزی و دامپروری شهرستان پارس آباد گفت با توجه به قدمت تاریخی این مرکز و پیشرفتهای آن در زمینه پرورش و آموزش کشاورزی و رشته های مرتبط که یکی از شاخصترین مراکز کشور به شمار می رود افزود در این مرکز علاوه ب آموزش کشاورزان به صورت علمی و کارشناسی در زمینه تولیدات امواع بذر و کشاورزی و تامین چندین استان کشور فعالیت دارند و نیاز به ارتقائ این مرکز به دانشگاه ضروری است .
 ١٠:٥٣ - 1394/01/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه بررسی مسائل و مشکلات گندم و آرد شهرستان پارس آباد
مصرف سرانه آرد بایستی با تدبیر و هماهنگی اصلاح شود .
جلسه بررسی مسائل و مشکلات گندم و آرد شهرستان پارس آباد با حضور مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان و فرماندار پارس آباد در محل فرمانداری پارس آباد تشکیل شد . در این جلسه مهندس نصیری فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه 1640 تن آرد توسط 322 نانوایی شهری و روستایی به مردم شهرستان پارس آباد عرضه می شود گفت مصرف سرانه آرد بایستی با تدبیر و هماهنگی اصلاح شود وی از مصرف روزانه 55 تن آرد در شهرستان خبر داد و ضمن حمایت از آزاد سازی تدریجی پخت نان خواستار بالا بردن کیفییت و عرضه صحیح نان به مردم و همچنین افزایش ضریب بازرسی از نانواییهای شهری و روستایی شد.
 ١٠:٣٩ - 1394/01/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
معرفی شهرستان پارس آباد
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved