سال نود وسه«سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی»
جمعه ٢٨ آذر ١٣٩٣
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 328704
 بازدید امروز : 535
 کل بازدید : 818326
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.7344
اوقات شرعی

فرم اطلاعات متقاضیان اشتغال و ساماندهي كارجويان كشور

دفتر مقام معظم رهبري

سايت مقام معظم رهبري

رياست جمهوري

سايت اطلاع رسلني دولت

معرفی فرماندار شهرستان پارس آباد

معرفی فرماندار  شهرستان پارس آباد

پخش زنده برنامه ها

118

سامانه بانك اطلاعاتي شهرداريها و دهياريها و شوراهاي شهرستان پارس آباد

شهرداري پارس آباد

پایگاه خبری تحلیلی آران مغان

پایگاه خبری تحلیلی آران مغان

اخبار
عنوان

 • به بركات تصميم مدبرانه دولت تدبير و اميد هزينه درمان پيوند اعضاي بدن رايگان مي باشد.
  فرمانداري تشكيل و ناصر نصيري فرماندار شهرستان پارس آباد مغان با بيان اينكه 135 نفر به جهت دياليز كليه 70 نفر به دليل پيوند كليه در سطح شهرستان از اين بيماران رنج مي برند كه اكثر بيماران كليوي از نظر مالي در حد پايين و نيازمند كمك خيرين هستند

 • همكاري اداره كل ثبت اسناد و املاك استان براي رفع مشكلات مردم و ادارات در مشخص كردن موقعييت اراضي خالصه شهر پارس آباد ضروري است
  شهرام دهقاني مديركل ثبت اسناد و املاك استان اردبيل ضمن گزارش خدمات ثبتي در شهرستان پارس آباد با بيان اينكه 85 درصد استعلامات ظرف 24 ساعت جواب داده مي شود از الكترونيكي شدن امورات ثبتي خبر داد و براي احقاق حقوق دولتي و مشخص كردن اراضي دولتي و مشخص كردن اراضي خالصه دولتي و همچنين بروز رسانيدن جواب استعلامات به همكاري با ادارات با استفاده از نقشه موجود قول مساعد داد.

 • اجراي طرح هاي هادي روستايي از ضروريات و خواست مردم است
  مهندس نصيري فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه بررسي مشكلات عمران روستايي و شهرهاي زير 25 هزار نفر كه مدير كل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان اردبيل حضور داشت به عمران و آباداني روستاها اشاره كرد و گفت اجراي طرح هاي هادي روستا ها مهمترين خواسته هاي مردمي بوده و در سال جاري در 17 روستاي اين شهرستان با اعتبار يك ميلياردو 600 ميليون تومان اجرا مي شود به سرعت بخشيدن به اجراي آن و همچنين بهسازي و مقاوم سازي تاكيد كرد

 • مسئولين كارگروه نسبت به ساماندهي كشتار غير مجاز دام و جمع آوري و برداشت به موقع زباله هاي شهري و آب آشاميدني روستا ها و قشلاقات فاقد لوله كشي اقدام نمايند.
  مهندس ناصر نصيري فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي با تشريح اهميت بهداشت ،وظيفه متوليان در راستاي سلامت جامعه را بسيار سنگيني دانست و به رفع مشكلات مربوط به كشتار غير مجاز دام و جمع آوري و برداشت به موقع زباله هاي شهري و آب آشاميدني روستا ها و قشلاقات فاقد لوله كشي تاكيد و افزود شبكه بهداشت و درمان با همكاري روساي ادارات عضو كارگروه نسبت به بازرسي و برنامه ريزي دقيق براي جلوگيري از پساب هاي خانگي و فاضلاب به كانيو ها و جوبهاي سطح شهر و همچنين نحوه نگهداري و عبور دادن حيوانات اهلي اقدام جدي نمايند

 • مشكلات حوزه كار و كارگر بسيار مهم بوده و ما با جديت كامل آنها را پيگيري ميكنيم
  ناصر نصيري فرماندار شهرستان پارس آباد مغان در جلسه مشترك با مدير كل تعاون ،كار و رفاه اجتماعي استان اردبيل با بيان اينكه شهرستان پارس آباد بلحاظ جمعيت كارگري و مهاجر پذيري و استعداد و توانمنديهاي بالقوه خود رتبه بالايي در استان دارد گفت در اين شهرستان بيش از 14 هزار نفر نيروي كار در 1800 واحد كارگري مشغولند و بيش از 3151 نفر متقاضي درخواست كار كرده اند كه نيازمن اجراي دقيق طرح هاي زود بازده و اشتغالزايي براي رفع مشكلات آنها باشيم.

 • بسيج دانشجويي در راستاي منويات مقام معظم رهبري فعاليت هاي فرهنگي در دانشگاهها را گسترش دهند.
  ناصر نصيري فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه مشترك با مسئولين بسيج دانشجويي دانشگاه هاي استان اردبيل با بيان اينكه حركت و فعاليتهاي بسيج با محوريت اصول ولايت پذيري و تعامل در پيشبرد اهداف مقدس نظام اسلامي ميباشد. افزود بسيجيان همانند 8 سال دفاع مقدس امروز نيز در مقابل جنگ نرم و تهاجم فرهنگي دشمنان از آرمانهاي والاي خويش دفاع مي كنند.

 • فعال نمودن كمسيون واگذاري اراضي دشت فتحعلي از اولويتهاست
  مهندس نصيري فرماندار شهرستان پارس آباد اين مطلب را در جلسه كارگروه آب ، كشاورزي و منابع طبيعي شهرستان پارس آباد اعلام و افزود بيش از 32 هزار هكتار از زمين هاي زراعي شهرستان به كشت پاييزه گندم و جو اختصاص يافته

 • پيشگيري و كاهش آسيب هاي اجتماعي مهمترين اولويت كاري ماست
  در اين جلسه سركار خانم احمديان مدير كل بهزيستي استان با بيان اينكه درسال گذشته صد در صد فرزندان عشاير در خصوص تنبلي چشم معاينه شده اند از كسب رتبه دوم كشوري در زمينه پيشگيري خبر داد

 • پوشش بيمه اي نياز اساسي است و موجب امنيت سرمايه گذاري و اشتغالزايي و آحاد جامعه مي شود.
  اين مطلب را مهندس ناصر نصيري فرماندار شهرستان پارس آباد كه در نشست با نمايند گيهاي بيمه و روساي دستگاه هاي اجرايي كه به مناسبت روز بيمه در فرمانداري تشكيل شده بود اعلام و افزود همانطوريكه به امنيت كاري و اجتماعي و غيره نياز است به امنيت مالي جامعه نيز نيازمنديم و اين با گسترش صنعت بيمه محقق مي شود .

 • جاده هاي پارس آباد به اردبيل يكي از خطر ناك ترين جاده هاست و اغلب تصادفات منجر به فوت مي شود.
  ناصر نصيري فرماندار شهرستان پارس آباد اين مطلب را در جلسه شوراي ترافيك شهرستان پارس آباد اعلام كرد و افزود شهرستان پارس آباد از لحاظ تردد خودرو ها پس از مكز استان اولين شهرستان ميباشد. و موضوع ترافيك در سطح شهر مشكلاتي را ببار آورده است كه نياز مند عزم جدي مسئولان را مي طلبد.

 • احد احدزاده معاونت فرمانداري پارس آباد گفت : ورزش بهترين راه و روش براي جلوگيري از آسيب هاي اجتماعي است
  در شهرستان پارس آباد بيش از 6900 نفر ورزشكار در قالب 40 هيات ورزشي ساماندهي شده و حدود 150 نفر قهرمان كشوري ، آسيايي و بين المللي در رشته هاي مختلف مقام كسب كرده اند .

 • ايثارگران سرمايه هاي كشور هستند.
  فرماندار شهرستان پارس آباد در مراسم تجليل از ايثارگران كه به مناسبت هفته بسيج در محل فرمانداري شهرستان پارس آباد برگزار شد. گفت:ايثارگران سرمايه هاي كشور هستند.و تكريم اين عزيزان وظيفه همه جامعه ميباشد . اين عزيزان با رشادت هاي خود امنيت و آسايش را براي هموطنان به ارمغان آوردند.

 • مرزهاي استان اردبيل از امنترين مرزهاي كشور مي باشد.
  در جلسه توديع و معارفه فرمانده هنگ مرزي شهرستان پارس آباد از زحمات سرگرد غفار پور تشكر و قدرداني و سرهنگ صابري به عنوان فرمانده هنگ مرزي شهرستان پارس آباد معرفي شد.

 • پروازهای تهران - پارس آباد از سر گرفته می شود
  مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل از اتمام عملیات تعریض باند فرودگاه پارس‌آباد تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: با بهسازی باند این فرودگاه پروازهای تهران - پارس آباد از سر گرفته می شود.

 • ساماندهي معتادان پر خطر و آگاه سازي و توجيه خانواده آنها وظيفه اصلي متو ليان امر مبارزه با مواد مخدر
  فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان پارس آباد گفت : ايمن نمودن آحاد جامعه از خطرات شيوع مواد مخدر در جامعه از وظايف مسئولان فرهنگي مي باشد.

اخبار > 99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه دیدار مدیر عامل شركت گاز استان اردبیل با فرماندار شهرستان

99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند

مدیر عامل شركت گاز استان اردبیل گفت: 99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند.

فیروز خدایی ظهر سه شنبه در جلسه بررسی موانع و مشكلات بخش گاز این شهرستان پارس آباد افزود: عملیات گاز رسانی به روستا های فاقد گاز استان در دستور كار شركت گاز قرار دارد و شركت گاز استان اردبیل در بحث گازرسانی به روستاها از شركت های موفق در سطح كشور است.

وی به پروژه گازرسانی به 14 روستای شهرستان پارس آباد در سال91 خبر داد و گفت :حدود 44 روستا در شهرستان پارس آباد به شبکه گاز شهری متصل هستند و عملیات اجرایی گاز رسانی به 12 روستای دیگر در دست اجراست که بخش عمده این پروژه انجام شده است.

وی پروژه در حال احداث ساختمان اداره گاز پارس آباد را از طرح های مهم استان دانست و اضافه كرد: ساختمان اداری این شهرستان در مساحت 924 متر مربع با اعتباری با لغ بر 15 میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

فیروز خدایی بیان کرد: در حال حاضر 48 درصد خانوارهای روستایی پارس‌آباد از این نعمت بهره‌مند هستند که اهالی 44 روستا قادر به استفاده از نعمت گاز می‌باشند.

نماینده مردم شهرستان های پارس آباد وبیله سوار در مجلس نهم نیز گفت : در حال حاضر ، علاوه بر مرکزشهرها به چندین روستا در شرق و غرب پارس آباد نیز گازكشی شده است.

حجت الاسلام حبیب برومند به نقش اجرای طرح های گازرسانی درعمران وآبادانی روستاها اشاره و بیان كرد ، امید است با گازرسانی به روستاهای فاقد گاز ضمن جلوگیری از مهاجرت، شاهد توسعه و تحول اساسی در روستاها باشیم.

 برومند افزود: مردم شهرستان پارس آباد كه از دیرباز حسرت دسترسی به سوخت آسان را در دل داشته و آرزوی بهره گیری از این نعمت خدادادی را طلب می كردندکه آرزویشان تحقق می یابد.

فرماندارشهرستان پارس آباد نیز گفت : در حال حاضر 33 هزار و 500 مشترک گاز در این شهرستان از این نعمت استفاده می‌کنند که با تسریع در روند گازرسانی به مناطق روستایی و واحدهای صنعتی فاقد گاز دامنه این خدمات افزایش یابد.

ولی کریمی روند گازرسانی به روستاهای این شهرستان را قابل قبول دانست و افزود: عملکرد شرکت گاز در این زمینه رضایت‌بخش و مطلوب است.

کریمی تصریح کرد :انتظار می‌رود تا پایان سال 92 کار گازرسانی به تمام روستاهای این شهرستان پایان یابد.

گفتنی است از تعداد941روستای استان اردبیل 435 روستا فاقد گاز دراستان می باشد


١٢:٥٧ - 1391/04/29    /    شماره : ٥٤٩٧    /    تعداد نمایش : ١٣٦٥خروج
جلسه انجمن حمايت از بيمارن كليوي
به بركات تصميم مدبرانه دولت تدبير و اميد هزينه درمان پيوند اعضاي بدن رايگان مي باشد.
فرمانداري تشكيل و ناصر نصيري فرماندار شهرستان پارس آباد مغان با بيان اينكه 135 نفر به جهت دياليز كليه 70 نفر به دليل پيوند كليه در سطح شهرستان از اين بيماران رنج مي برند كه اكثر بيماران كليوي از نظر مالي در حد پايين و نيازمند كمك خيرين هستند
 ١٥:٤١ - 1393/09/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه نشست مدير كل ثبت اسناد و املاك استان اردبيل با فرماندار شهرستان پارس آباد
همكاري اداره كل ثبت اسناد و املاك استان براي رفع مشكلات مردم و ادارات در مشخص كردن موقعييت اراضي خالصه شهر پارس آباد ضروري است
شهرام دهقاني مديركل ثبت اسناد و املاك استان اردبيل ضمن گزارش خدمات ثبتي در شهرستان پارس آباد با بيان اينكه 85 درصد استعلامات ظرف 24 ساعت جواب داده مي شود از الكترونيكي شدن امورات ثبتي خبر داد و براي احقاق حقوق دولتي و مشخص كردن اراضي دولتي و مشخص كردن اراضي خالصه دولتي و همچنين بروز رسانيدن جواب استعلامات به همكاري با ادارات با استفاده از نقشه موجود قول مساعد داد.
 ١٥:٣٧ - 1393/09/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست مديركل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان اردبيل با فرماندار شهرستان پارس آباد
اجراي طرح هاي هادي روستايي از ضروريات و خواست مردم است
مهندس نصيري فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه بررسي مشكلات عمران روستايي و شهرهاي زير 25 هزار نفر كه مدير كل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان اردبيل حضور داشت به عمران و آباداني روستاها اشاره كرد و گفت اجراي طرح هاي هادي روستا ها مهمترين خواسته هاي مردمي بوده و در سال جاري در 17 روستاي اين شهرستان با اعتبار يك ميلياردو 600 ميليون تومان اجرا مي شود به سرعت بخشيدن به اجراي آن و همچنين بهسازي و مقاوم سازي تاكيد كرد
 ٠٩:١٨ - 1393/09/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان پارس آباد
مسئولين كارگروه نسبت به ساماندهي كشتار غير مجاز دام و جمع آوري و برداشت به موقع زباله هاي شهري و آب آشاميدني روستا ها و قشلاقات فاقد لوله كشي اقدام نمايند.
مهندس ناصر نصيري فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي با تشريح اهميت بهداشت ،وظيفه متوليان در راستاي سلامت جامعه را بسيار سنگيني دانست و به رفع مشكلات مربوط به كشتار غير مجاز دام و جمع آوري و برداشت به موقع زباله هاي شهري و آب آشاميدني روستا ها و قشلاقات فاقد لوله كشي تاكيد و افزود شبكه بهداشت و درمان با همكاري روساي ادارات عضو كارگروه نسبت به بازرسي و برنامه ريزي دقيق براي جلوگيري از پساب هاي خانگي و فاضلاب به كانيو ها و جوبهاي سطح شهر و همچنين نحوه نگهداري و عبور دادن حيوانات اهلي اقدام جدي نمايند
 ١٣:٥٩ - 1393/09/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست مشترك مديركل تعاون ،كار و رفاه اجتماعي استان با فرماندار پارس آباد
مشكلات حوزه كار و كارگر بسيار مهم بوده و ما با جديت كامل آنها را پيگيري ميكنيم
ناصر نصيري فرماندار شهرستان پارس آباد مغان در جلسه مشترك با مدير كل تعاون ،كار و رفاه اجتماعي استان اردبيل با بيان اينكه شهرستان پارس آباد بلحاظ جمعيت كارگري و مهاجر پذيري و استعداد و توانمنديهاي بالقوه خود رتبه بالايي در استان دارد گفت در اين شهرستان بيش از 14 هزار نفر نيروي كار در 1800 واحد كارگري مشغولند و بيش از 3151 نفر متقاضي درخواست كار كرده اند كه نيازمن اجراي دقيق طرح هاي زود بازده و اشتغالزايي براي رفع مشكلات آنها باشيم.
 ٠٨:٣٨ - 1393/09/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
معرفی شهرستان پارس آباد
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved