سال نود و پنج«سال اقتصاد مقاومتی ؛اقدام و عمل»
يکشنبه ٠٦ تير ١٣٩٥
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 687751
 بازدید امروز : 845
 کل بازدید : 1865625
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.7031
اوقات شرعی

فرم اطلاعات متقاضیان اشتغال و ساماندهي كارجويان كشور

دفتر مقام معظم رهبري

سايت مقام معظم رهبري

رياست جمهوري

سايت اطلاع رسلني دولت

معرفی فرماندار شهرستان پارس آباد

معرفی فرماندار  شهرستان پارس آباد

پخش زنده برنامه ها

118

سامانه بانك اطلاعاتي شهرداريها و دهياريها و شوراهاي شهرستان پارس آباد

شهرداري پارس آباد

پایگاه خبری تحلیلی آران مغان

پایگاه خبری تحلیلی آران مغان

سایت مغانه

پایگاه اطلاع رسانی شهریمیز

سایت خبری ارس تبار

اخبار
عنوان

 • ایثارگران جان خود را با خدا معامله کرده اند باید در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر کار کنیم.
  اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد با تشریح موقعیت فرهنگی اجتماعی شهرستان پارس آباد و با بیان اینکه عصر اطلاعات سپری شده و در عصر انفجار اطلاعات قرار گرفته ایم ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل جدید را ضروری دانست و افزود اگر نظام اسلامی در مقابل استکبار جهانی حرفی برای گفتن دارد به برکت خون پاک شهدا و ایثارگریهای ایثارگران در دفاع از مکتب اسلام است .

 • فرودگاه یکی از زیرساخت های مهم توسعه شهرستان و جزء مطالبات به حق مردم می باشد.
  آقای اکبرصمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از عملیات اجرایی روکش باند فرودگاه پارس آباد که با حضور مسئولین فرودگاههای کشور و مدیرکل فرودگاه استان اردبیل صورت پذیرفت ضمن تقدیر از پیگیری های استاندار اردبیل در خصوص فرودگاه پارس آباد با بیان اینکه فرودگاه یکی از زیر ساختهای مهم توسعه شهرستان و جزء مطالبات به حق مردم می باشد افزود شهرستان پارس آباد تنها شهرستان استان اردبیل می باشد که دارای رشد جمعیتی مثبت بوده و همچنین بلحاظ جمعیتی دومین شهر بزرگ استان محسوب شده و روزانه بیش از 3 هزار نفر از گمرگ بیله سوار از مسیر تزانزیتی این شهرستان عازم سایر شهرها با هدف گردشگری و درمان و زیارتی میشوند .

 • تکمیل مصلی در حال ساخت شهرستان از ضروریات است.
  حجت الاسلام والمسلمین سید سعید رشادی امام جمعه پارس آباد با اشاره فیوضات ماه مبارک رمضان، بر غنیمت شمردن این فرصت و بهره گیری بهتر از این ماه مبارک تاکید کرد.

 • شهرستان پارس آباد ظرفیت و استعداد های خوبی برای کار کردن در رشد علم و فناوری دارد.
  اکبر صمدی فرماندار پارس آباد به نامگذاری سال به نام اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبری اشاره و گفت سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در 24 بند از سوی دولت تدبیر و امید ابلاغ شده که یکی از آن ها موضوع دانش بنیان است و شهرستان پارس آباد که قطب کشاورزی و دومین شهرستان استان محسوب می شود و ما نیز با در نظر گرفتن قابلیتهای منحصر به فرد کشاورزی با نیروهای متخصص و وجود کشت و صنعت های مغان و پارس و مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی باید در زمینه موضوعات دانش بنیان و ایجاد پارک علم و فن آوری گام های موثری بر داریم.

 • با پایان یافتن عملیات اجرایی ساختمان بیمارستان 160 تختخوابی پارس آباد مشکل بهداشتی درمانی مردم حل می شود.
  اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از بیمارستان 160 تختخوابی در حال ساخت پارس آباد با بیان اینکه امسال 8/5 میلیارد تومان برای ادامه عملیات این بیمارستان اختصاص یافته است گفت این بیمارستان در حال حاضر 87 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 • مسئولان با هماهنگی در زمینه اوقات فراغت جوانان اقدام و از جزیره ای عمل کردن بپرهیزند
  اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد ضمن قدر دانی از تشکیل جلسات منظم با موضوعات مرتبط با جوانان اظهار کرد جهت برنامه ریزی مناسب برای پر کردن اوقات فراغت جوانان تمامی اعضای ستاد طرح ها و برنامه های عملی خود را به دبیرخانه ارسال نمایند تا با نظارت و ساماندهی بهتر برنامه های اوقات فراغت پیگیری شوند.

 • تمام نا هنجاریهای اجتماعی ناشی از ضعف اقتصادی است
  اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه کمیسیون امور بانوان شهرستان با بیان اینکه وظیفه مشاوران بانوان راهبری و هدایت است گفت مدیران باید حمایت لازم از امور بانوان را برای برطرف کردن قسمتی از مشکلات بعمل آورند .

 • برای اجرای سدوپایاپ سدخداآفرین 600 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده وبیش از 42 درصد پیشرفت دارد
  آقای اکبرصمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه شورای حفاظت از منابع، مجاری و تأسیسات آبی مغان که مسئولان دستگاههای متولی و دادستان عمومی و انقلاب حضور داشتند با تشریح موقعیت خاص منابع آبی و خاکی شهرستان پارس آباد گفت تاکنون 600 میلیارد تومان برای اجرای سد و پایاب خداآفرین که 62 هزارهکتار از اراضی دیم را به آبی تبدیل می کند هزینه شده و در حال حاضر بیش از 42 درصد پیشرفت داشته و با تمام ظرفیت در حال اجرا است .

 • تلاشو پیگیری خواهد شد تا هر چه زودتر خسارات واره به کشاورزان و مردم زحمت کش جبران شود
  عصر امروز پنجشنبه دکتر مجید خدابخش استاندار محترم اردبیل به همراه فرماندار شهرستان پارس آباد و نماینده مردم شریف شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی و مدیران کل استانی عضو مدیریت بحران استان با حضور در مناطق خسارت دیده از حادثه تگرگ و سیلاب و طوفان در مزارع و باغات و شهرها و روستاها از نزدیک با عمق زیان های وارده به این شهرستان بازدید کردند و در ادامه با حضور در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان پارس آباد که با حضور مدیران شهرستانی و استانی و کشاورزان زیان دیده و معتمدین برگزار شد ابعاد خسارت وارده را بررسی و نسبت به پیگیری پرداخت خسارت وارده قول مساعد دادند

 • به ضعف ها و چالشهای فرهنگی ، اجتماعی بصورت ریشه نگریسته و برخورد شود.
  حجت الاسلام رشادی امام جمعه ورئیس ستاد احیاء امر به معروف ونهی از منکر پارس آباد با تروج اهمیت امر به معروف و نهی از منکر از منظر اسلام گفت دستگاههای فرهنگی و تربیتی نقش اساسی و تعیین کننده ای در پویا کردن جامعه ایفاء می کنند و تمامی مسئولان ذیربط وتشکلهای مردم نهاد با احساس مسئولیت بیشتر در زمینه عفاف و حجاب، مفسدین اخلاقی و اجتماعی عمل کنند .

 • بادرنظر گرفتن موقعیت دانش آموزی و فرهنگیان بازسازی و احداث خانه معلم، اردوگاه دانش آموزی و درمانگاه ضروری است.
  آقای اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس اباد در جلسه شورای آموزش و پرورش با برشمردن اهمیت مصوبات این شورا در پیشبرد اهداف موضوعات آموزش و پرورش ورفع موانع و مشکلان آن گفت شهرستان پارس آباد از لحاظ جمعیت دانش آموزی دومین شهرستان محسوب می شود باید در زمینه خدماتی و رفاهی فرهنگیان و همچنین در پوشش دانش آموزان بیشتر کار شود.

 • 8000 هکتار از اراضی کشاورزی با برآورد اولیه بیش از 500 میلیارد ریال از تگرگ و سیلاب خسارت دیدند.
  آقای اکبر صمدی فرماندار پارس آباد و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان به همراه روسای جهاد کشاورزی و نماینده بیمه محصولات کشاورزی و تعدادی از اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان ضمن بازدید میدانی از مناطق خسارت دیده با بیان اینکه این اتفاق باعث خسارات بسیار بالایی در بخش کشاورزی ، دامداری ، باغات و اماکن مسکونی ، معابر و تاسیسات زیر بنایی و روبنایی بیش از 20 روستا بر جای گذاشته است افزود بیش از 8000 هکتار از اراضی کشاورزی با برآورد اولیه خسارت بیش از 500 میلیارد ریال در اثر این حادثه به شدت زیان دیده.

 • نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده شهری اهتمام ویژه دولت ، شهرداری ها وهمکاری لازم را می طلبد.
  مهندس یاسر ندایی معاون فرماندار پارس آباد در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار محدوده ها و محله های هدف، با اشاره به اینکه شهر پارس آباد علیرغم اینکه از شهرهای تازه تأسیس کشور بوده و قدمت این شهر حدود 52 سال می باشد متأسفانه بدلایل متعدد و گوناگون شاهد تشکیل محلاتی گردیده که هرچند زمانی پاسخگوی نیاز اهالی ساکن این محلات بوده ولی اکنون با ضوابط ومعیارهای شهرسازی و معماری مغایرت داشته و این محلات با مرور زمان فرسوده شده و علاوه بر فرسودگی ابنیه و مستحدثات موجود اشخاص ، شبکه تأسیسات شهری این محلات نیز فرسوده و عملاً کارکرد شهری این محلات از بین رفت است.

 • مردم پارس آباد با اهداء بیش از 4 هزار واحد خونی رتبه اول استانی را دارد.
  اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در دیدار با رئیس و معاونین سازمان انتقال خون استان اردبیل بابیان اینکه شهرستان پارس آباد بیشترین رشد جمعیت در استان را دارد گفت مسئولان باید در توسعه همه جانبه علی الخصوص بهداشتی ، درمانی بیشتر تلاش کنند.

 • اعزام 1200 زائر پارس آبادی به مرقد مطهر امام خمینی (ره)
  در آستانه سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، بیش از 1200 زائر پارس آبادی با بدرقه مسئولان این شهرستان عازم مرقد مطهر امام راحل شدند.

اخبار > 99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه دیدار مدیر عامل شركت گاز استان اردبیل با فرماندار شهرستان

99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند

مدیر عامل شركت گاز استان اردبیل گفت: 99درصد خانوارهای شهری شهرستان پارس آباد از نعمت گاز بهره مند هستند.

فیروز خدایی ظهر سه شنبه در جلسه بررسی موانع و مشكلات بخش گاز این شهرستان پارس آباد افزود: عملیات گاز رسانی به روستا های فاقد گاز استان در دستور كار شركت گاز قرار دارد و شركت گاز استان اردبیل در بحث گازرسانی به روستاها از شركت های موفق در سطح كشور است.

وی به پروژه گازرسانی به 14 روستای شهرستان پارس آباد در سال91 خبر داد و گفت :حدود 44 روستا در شهرستان پارس آباد به شبکه گاز شهری متصل هستند و عملیات اجرایی گاز رسانی به 12 روستای دیگر در دست اجراست که بخش عمده این پروژه انجام شده است.

وی پروژه در حال احداث ساختمان اداره گاز پارس آباد را از طرح های مهم استان دانست و اضافه كرد: ساختمان اداری این شهرستان در مساحت 924 متر مربع با اعتباری با لغ بر 15 میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

فیروز خدایی بیان کرد: در حال حاضر 48 درصد خانوارهای روستایی پارس‌آباد از این نعمت بهره‌مند هستند که اهالی 44 روستا قادر به استفاده از نعمت گاز می‌باشند.

نماینده مردم شهرستان های پارس آباد وبیله سوار در مجلس نهم نیز گفت : در حال حاضر ، علاوه بر مرکزشهرها به چندین روستا در شرق و غرب پارس آباد نیز گازكشی شده است.

حجت الاسلام حبیب برومند به نقش اجرای طرح های گازرسانی درعمران وآبادانی روستاها اشاره و بیان كرد ، امید است با گازرسانی به روستاهای فاقد گاز ضمن جلوگیری از مهاجرت، شاهد توسعه و تحول اساسی در روستاها باشیم.

 برومند افزود: مردم شهرستان پارس آباد كه از دیرباز حسرت دسترسی به سوخت آسان را در دل داشته و آرزوی بهره گیری از این نعمت خدادادی را طلب می كردندکه آرزویشان تحقق می یابد.

فرماندارشهرستان پارس آباد نیز گفت : در حال حاضر 33 هزار و 500 مشترک گاز در این شهرستان از این نعمت استفاده می‌کنند که با تسریع در روند گازرسانی به مناطق روستایی و واحدهای صنعتی فاقد گاز دامنه این خدمات افزایش یابد.

ولی کریمی روند گازرسانی به روستاهای این شهرستان را قابل قبول دانست و افزود: عملکرد شرکت گاز در این زمینه رضایت‌بخش و مطلوب است.

کریمی تصریح کرد :انتظار می‌رود تا پایان سال 92 کار گازرسانی به تمام روستاهای این شهرستان پایان یابد.

گفتنی است از تعداد941روستای استان اردبیل 435 روستا فاقد گاز دراستان می باشد


١٢:٥٧ - 1391/04/29    /    شماره : ٥٤٩٧    /    تعداد نمایش : ١٨٦٦خروج
جلسه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شورای مشورتی فرمانداری شهرستان پارس آباد
ایثارگران جان خود را با خدا معامله کرده اند باید در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر کار کنیم.
اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد با تشریح موقعیت فرهنگی اجتماعی شهرستان پارس آباد و با بیان اینکه عصر اطلاعات سپری شده و در عصر انفجار اطلاعات قرار گرفته ایم ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل جدید را ضروری دانست و افزود اگر نظام اسلامی در مقابل استکبار جهانی حرفی برای گفتن دارد به برکت خون پاک شهدا و ایثارگریهای ایثارگران در دفاع از مکتب اسلام است .
 ١٤:٠٢ - 1395/04/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید فرماندار و مسئولین فرودگاههای کشوری و مدیرکل فرودگاههای استان از فرودگاه پارس آباد
بازدید فرماندار و مسئولین فرودگاههای کشوری و مدیرکل فرودگاههای استان از فرودگاه پارس آباد
فرودگاه یکی از زیرساخت های مهم توسعه شهرستان و جزء مطالبات به حق مردم می باشد.
آقای اکبرصمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از عملیات اجرایی روکش باند فرودگاه پارس آباد که با حضور مسئولین فرودگاههای کشور و مدیرکل فرودگاه استان اردبیل صورت پذیرفت ضمن تقدیر از پیگیری های استاندار اردبیل در خصوص فرودگاه پارس آباد با بیان اینکه فرودگاه یکی از زیر ساختهای مهم توسعه شهرستان و جزء مطالبات به حق مردم می باشد افزود شهرستان پارس آباد تنها شهرستان استان اردبیل می باشد که دارای رشد جمعیتی مثبت بوده و همچنین بلحاظ جمعیتی دومین شهر بزرگ استان محسوب شده و روزانه بیش از 3 هزار نفر از گمرگ بیله سوار از مسیر تزانزیتی این شهرستان عازم سایر شهرها با هدف گردشگری و درمان و زیارتی میشوند .
 ١٣:٤٨ - 1395/04/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه ستاد اقامه نماز جمعه پارس آباد
تکمیل مصلی در حال ساخت شهرستان از ضروریات است.
حجت الاسلام والمسلمین سید سعید رشادی امام جمعه پارس آباد با اشاره فیوضات ماه مبارک رمضان، بر غنیمت شمردن این فرصت و بهره گیری بهتر از این ماه مبارک تاکید کرد.
 ١١:٢٤ - 1395/04/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه هماهنگی ایجاد مرکز رشد پارک علم و فناوری پارس آباد
شهرستان پارس آباد ظرفیت و استعداد های خوبی برای کار کردن در رشد علم و فناوری دارد.
اکبر صمدی فرماندار پارس آباد به نامگذاری سال به نام اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبری اشاره و گفت سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در 24 بند از سوی دولت تدبیر و امید ابلاغ شده که یکی از آن ها موضوع دانش بنیان است و شهرستان پارس آباد که قطب کشاورزی و دومین شهرستان استان محسوب می شود و ما نیز با در نظر گرفتن قابلیتهای منحصر به فرد کشاورزی با نیروهای متخصص و وجود کشت و صنعت های مغان و پارس و مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی باید در زمینه موضوعات دانش بنیان و ایجاد پارک علم و فن آوری گام های موثری بر داریم.
 ٠٨:٤٢ - 1395/04/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید فرماندار از بیمارستان 160 تختخوابی پارس آباد
با پایان یافتن عملیات اجرایی ساختمان بیمارستان 160 تختخوابی پارس آباد مشکل بهداشتی درمانی مردم حل می شود.
اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از بیمارستان 160 تختخوابی در حال ساخت پارس آباد با بیان اینکه امسال 8/5 میلیارد تومان برای ادامه عملیات این بیمارستان اختصاص یافته است گفت این بیمارستان در حال حاضر 87 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
 ١٤:٣٠ - 1395/03/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
معرفی شهرستان پارس آباد
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved