سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
فرمانداری ها

 

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • ملاقات مردمی فرماندار شهرستان پارس آباد
  🔸طبق روال دوشنبه هر هفته ملاقات عمومی فرماندار شهرستان پارس آباد با مراجعین و شهروندان و روستائیان و عشایر در دفتر فرماندار برگزار و مسائل و مشکلات آنها بررسی و دستورات لازم در جهت مساعدت و رسیدگی صادر شد.

 • جشن شکرانه ارتقا اولتان به شهر همزمان با جشن انقلاب در ادامه مبارک فجر برگزار خواهد شد
  جشن شکرانه ارتقا اولتان به شهر همزمان با جشن انقلاب در ادامه مبارک فجر برگزار خواهد شد ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس‌آباد در نشستی که با اعضای شورای شهر جدید اولتان و بخشدار مرکزی داشت ضمن اشاره به فرآیند سنگین ارتقاء اولتان از روستا به شهر، از برگزاری جشن شکرانه ارتقاء شهر اولتان همزمان با جشن پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر خبر داد

 • ظرفیت قانونی شورای آموزش و پرورش شهرستان میتواند راهگشای چالش ها این حوزه باشد
  ظرفیت قانونی شورای آموزش و پرورش شهرستان میتواند راهگشای چالش ها این حوزه باشد فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد که در محل مدرسه استعداد های درخشان برگزار شد بر استفاده از ظرفیتهای قانونی شورای آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت این شورا محلی برای سیاستگذاری و برنامه ریزی و اعمال تدابیر در جهت بهبود فضاهای آموزشی و کیفیت آموزش می باشد.

 • ارتباط تلفنی مستقیم مردم با فرماندار پارس آباد با تلفن 111
  به اطلاع مردم شریف شهرستان پارس آباد می رساند : مهندس ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد روز چهار شنبه همزمان با 22 دی ماه در دفتر سامد استانداری حاضر و به تماسهای تلفنی رسیده از طریق تلفن 111 سامد پاسخ خواهند داد . شهروندان محترم میتواند با شماره گیری تلفن 111 در زمان مقرر به صورت مستقیم مسائل و مشکلات و درخواستها خود را در میان بگذراند. زمان پاسخگویی به تماسها : 10:30 الی 12

 • 83 درصد تعهد اشتغال شهرستان پارس آباد محقق شده
  83 درصد تعهد اشتغال شهرستان محقق شده فرماندار پارس آباد در گفتگو با خبرنگاران از تحقق 83 درصد تعهد اشتغال سهم شهرستان از محل تعهد استان اردبیل خبر داد و گفت تعهد اشتغال شهرستان امسال 2119 نفر میباشد که تا کنون شهرستان پارس آباد رتبه اول استان را در تحقق اشتغال در بین شهرستانهای اردبیل به خود اختصاص داده است.

اخبار > بیش از 62 درصد از افراد در این شهرستان هر دو دز واکسن کرونا را تزریق کرده اند.


  چاپ        ارسال به دوست

شورای اداری شهرستان پارس آباد

بیش از 62 درصد از افراد در این شهرستان هر دو دز واکسن کرونا را تزریق کرده اند.

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: بیش از 62 درصد از افراد در این شهرستان هر دو دز واکسن کرونا را تزریق کرده اند.

به گزارش خبرگزاری موج از اردبیل، ابراهیم امامی ، فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه شورای اداری شهرستان از   واکسینه شدن بیش از ۸۰ درصد دُز اول افراد واجد شرایط در این منطقه اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از ۶۲ درصد از افراد هر دو دُز واکسن را تزریق کرده اند.
وی افزود: بسیج با حضور خود در تمام مشکلات و گرفتاری های کشور، پیروزی جمهوری اسلامی ایران بوده و باعث عقب راندن دشمن نظام شده است.

فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه بسیج شجره طیبه به عنوان یادگار همیشگی معمار انقلاب اسلامی و تأثیرگذاری در عرصه های سرنوشت ساز فرهنگی،علمی و فناوری باعث بهت کشورهای جهان شده است.
امامی با بیان اینکه سفر رئیس جمهور و هیئت دولت قطعاً خیر و برکت برای شهرستان در پی دارد افزود: با توجه به مطالبات جدی مردم به برکت این سفر در رشد و توسعه منطقه تاثیرگذار خواهد بود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد مغان نیز گفت: در گرامیداشت هفته بسیج بیش از ۶۰ ویژه برنامه در سطح حوزه ها و پایگاههای بسیج محلات ، اصناف ، ادارات و اقشار شهرستان پارس آباد مغان در موضوعات اجتماعی، ورزشی، فرهنگی و سیاسی با شعار بسیج پاره تن مردم است، برگزار می‌شود.
سرهنگ پاسدار حسن نوری به مهم ترین برنامه های هفته بسیج در شهرستان پارس آباد  اشاره کرد و افزود: در شهرستان پارس آباد مغان 60 برنامه که مهم‌ترین آن‌ها خدمات‌رسانی در قالب محرومیت‌زدایی، دیدار با خانواده شهداء، عطرافشانی مزار شهداء در هفته بسیج برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه هفته بسیج امسال با شعار محوری بسیج پاره تن مردم است آغاز می‌شود، اظهار داشت: اجرای برنامه ها با توجه به شرایط کرونایی در فضای مجازی و برخی برنامه ها بصورت حقیقی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام  می شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد گفت: در راستای شیوع ویروس کرونا ۳۱ هزار بسته معیشتی در چند مرحله با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و همچنین ۴۱۵ هزار بسته بهداشتی همراه با توصیه‌های بهداشتی برای خانواده‌های نیازمند با اعتباری بالغ ۴۹۰ میلیون تومان با مشارکت مردمی و شرکت های خصوصی و دولتی در سطح شهرستان پارس آباد انجام شده است


١٩:١٦ - شنبه ٢٢ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ٣٨٥٠٢    /    تعداد نمایش : ٢٧٤کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

سه شنبه ٠٥ بهمن ١٤٠٠
پیوندها

http://ostan-ar.ir/uploads/ArdabilOSTAN.jpg
خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠٥ بهمن ١٤٠٠