سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
فرمانداری ها

 

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • چهار بانده پارس آباد سربند به ایستگاه شهر اسلام آباد رسید
  چهار بانده پارس آباد سربند به ایستگاه شهر اسلام آباد رسید فرماندار شهرستان پارس آباد امروز از پروژه چهار بانده پارس آباد به سربند و تعریض و آسفالت بخش چهار بانده این محور در شهر اسلام آباد بازدید کرد. ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه در سال های اخیر پروژه چهار بانده سرعت بالایی گرفته گفت ۶ کیلومتر چهار بانده سال گذشته آسفالت و در ماه اخیر نیز ۵ کیلومتر ورودی شهر به سمت سربند آسفالت شده و از مجموع ۲۰ کیلومتر این محور ۱۱ کیلومتر آماده و ۲ کیلومتر داخل شهر اسلام آباد و ۷ کیلومتر دیگر نیز در حال زیر سازی است. امامی از امیدواری ها برای آماده آسفالت شدن بیش از ۱۶ کیلومتر پروژه چهار بانده پارس آباد مشگین نیز خبر داد و گفت این پروژه مورد توجه ویژه ریاست جمهوری نیز بوده و دستور اکید برای تامین مالی و سرعت گرفتن آن را نیز داده اند

 • امروز ضرورت توجه ویژه به خانواده و نظام آموزشی و شایسته سالاری نخبگان را بیش از پیش است
  فرماندار شهرستان پارس آباد: بحث تولید علم در کشور همیشه بوده و دانشمندان بزرگ ایران سرآمد دنیا در طول تاریخ بوده اند طرح تحول نظام آموزش و پرورش و تعریف جدید از سواد در دنیا و توان بهره مندی از مهارتها بسیار مهم و مورد تاکید است ما در سیستم کنکور محور هستیم و باید دانش آموزان نیز برای این آزمون و محک آمادگی لازم و مهارت لازم را کسب کنند امروز جدا کردن دانش آموزان با عناوین مختلف باعث کاهش بهره وری آموزشی و متضاد با عدالت نمود مینماید و باید تدابیر، برنامه ها جهت عدالت آموزشی پیگیری شود

 • بیش از 62 درصد از افراد در این شهرستان هر دو دز واکسن کرونا را تزریق کرده اند.
  فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: بیش از 62 درصد از افراد در این شهرستان هر دو دز واکسن کرونا را تزریق کرده اند. به گزارش خبرگزاری موج از اردبیل، ابراهیم امامی ، فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه شورای اداری شهرستان از واکسینه شدن بیش از ۸۰ درصد دُز اول افراد واجد شرایط در این منطقه اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از ۶۲ درصد از افراد هر دو دُز واکسن را تزریق کرده اند.

 • رقابت ۲۲۲۳۳ دانش آموز در ۲۴ دوره انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس شهرستان پارس آباد
  رقابت ۲۲۲۳۳ دانش آموز در ۲۴ دوره انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس شهرستان پارس آباد در این دوره از انتخابات شورای دانش آموزی تعدادواجدین شرایط رای دهندگان ۲۲۲۳۳ نفر است که از بین آنها با رای مستقیم دانش آموزان ۱۱۵۰نفر به عنوان شورا مدارس انتخاب خواهند شد

 • آموزش و پرورش از ظرفیتهای قانونی شورای آموزش و پرورش به نحو احسن استفاده کند
  آموزش و پرورش از ظرفیتهای قانونی شورای آموزش و پرورش به نحو احسن استفاده کند ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش با اشاره به ظرفیتهای بالای قانونی این شورا در حل مشکلات آموزشی و زیر ساختهای آموزشی و برنامه ریزی و خط مشی گذاری لازم در جهت سند جامع آموزش و پرورش گفت انتظار میرود در شرایط کنونی مشکلات و راهکارهای لازم برای تصویب و اجرای به شورا آورده شود.

اخبار > امروز ضرورت توجه ویژه به خانواده و نظام آموزشی و شایسته سالاری نخبگان را بیش از پیش است


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تجلیل از برترینهای کنکور در شهرستان پارس آباد

امروز ضرورت توجه ویژه به خانواده و نظام آموزشی و شایسته سالاری نخبگان را بیش از پیش است

فرماندار شهرستان پارس آباد:

بحث تولید علم در کشور همیشه بوده و دانشمندان بزرگ ایران سرآمد دنیا در طول تاریخ بوده اند

طرح تحول نظام آموزش و پرورش و تعریف جدید از سواد در دنیا و توان بهره مندی از مهارتها بسیار مهم و مورد تاکید است

ما در سیستم کنکور محور هستیم و باید دانش آموزان نیز برای این آزمون و محک آمادگی لازم و مهارت لازم را کسب کنند


امروز جدا کردن دانش آموزان با عناوین مختلف باعث کاهش بهره وری آموزشی و متضاد با عدالت نمود مینماید و باید تدابیر،  برنامه ها  جهت عدالت آموزشی پیگیری شود

برای از بین بردن جوامع ،دشمنان با هدف قرار دادن  بنیان خانواده و آموزش و خارج کردن نخبگان از چرخه جامعه اقدام می نمایند و این ضرورت توجه ویژه به خانواده و نظام آموزشی و شایسته سالاری نخبگان را بیش از پیش نموده است

 اخلاق محور دانش است و اگر امروز دانشمندی فاقد مهارتهای زندگی و تعهد و اخلاقیات تربیت شود شاید متخصص باشد مشکلاتی را هم رفع نماید اما اثربخشی و تعالی جامعه را نخواهند توانست رقم زنند

امکانات و زیر ساختهای آموزشی شهرستان پارس آباد در شان پارس آباد نیست اکثر مدارس یا مستهلک هستند

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مراسم تجلیل از برگزیدگان کنکور سال ۱۴۰۰ با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی و پذیرفته‌شدگان کنکور و خانواده آن‌ها، بعدازظهر امروز در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی شهرستان پارس‌آباد برگزار شد.
ابراهیم امامی، فرماندار پارس‌آباد در این مراسم به ضرورت و اهمیت کسب دانش اشاره کرد و خطاب به برگزیدگان کنکور اظهار کرد: آینده جامعه در دستان شما است و هرکس به اندازه سهم خودش نسبت به وطن خود مسئولیت داشته و باید تمام تلاش خود را جهت ساختن ایرانی آبادتر انجام دهد.
وی با اشاره به برگزاری جلسات شورای آموزش‌وپرورش در شهرستان پارس‌آباد و پیگیری موضوع آموزش و ارتقای سطح علمی دانش‌آموزان افزود: این موفقیت ماحصل تلاش همکاران فرهنگی در زمینه ارتقای کیفیت آموزش دانش‌آموزان در طول سال تحصیلی است.
اهمیت توجه به عدالت آموزشی
 فرماندار پارس‌آباد بیان کرد: حمایت از دانش‌آموزان مناطق محروم در حوزه تعلیم و تربیت یکی از مهم‌ترین مطالبات در جلسات شورای آموزش و پرورش بود.
امامی همراهی خانواده‌ها را یکی از شرایط مهم موفقیت دانش‌آموزان عنوان کرد و گفت: از همه والدین دانش‌آموزان تقدیر و تشکر می‌کنم که با برنامه‌ریزی و صرف وقت چنین دانش‌آموزانی را به جامعه تحویل می‌دهند.
وی برگزیدگان کنکور را سرمایه‌های اصلی نظام و انقلاب برشمرد و اظهار کرد: توجه به عدالت و در راس آن عدالت آموزشی بسیار مهم بوده و مشارکت و همدلی مردم منطقه در این زمینه بی‌نظیر است.
فرماندار پارس‌آباد تصریح کرد: معلمان زحمت‌کش نماد خدمت خالصانه و ماندگار هستند که در حقیقت مسیر تعلیم و تربیت فرزندان این منطقه را تسهیل کرده‌اند.
از موضوعات مهم سند تحول بنیادین تربیت نیروی انسانی است
عظیم کوهی، رئیس اداره آموزش متوسطه استان اردبیل نیز گفت: این موقعیت ویژه نتیجه همگرایی خانواده و معلم بوده که موفقیت دانش‌آموز را رقم زده است، همدلی و همفکری با عنصر خلاقیت می‌تواند از دانش‌آموزان، نخبگانی مسؤول بسازد که آینده کشور را تضمین می‌کنند.
وی ادامه داد: با توجه به محورهای سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش، یکی از موضوعات مهم این سند تربیت نیروی انسانی بوده و مهم‌ترین دارایی یک جامعه نیروی انسانی آن است.
علم و دانش در زندگی بشر جایگاه ویژه‌ای دارد
کیومرث هاشمی، مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان پارس‌آباد نیز در این مراسم بیان کرد: همان‌گونه که در تعالیم اسلامی ما اشاره شده است، علم و دانش در زندگی بشر جایگاه ویژه‌ای دارد.
وی اظهار کرد: موفقیت و کسب رتبه برتر در کنکور سراسری ابتدای مسیر موفقیت در زندگی بوده و تداوم در فعالیت‌های علمی و آموزشی اهمیت دارد.
انتهای پیام/۳۴۶۳/


٠٨:١٩ - يکشنبه ٢٣ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ٣٨٥٠٣    /    تعداد نمایش : ١٥٧کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

پنج شنبه ١٨ آذر ١٤٠٠
پیوندها

http://ostan-ar.ir/uploads/ArdabilOSTAN.jpg
خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ١٨ آذر ١٤٠٠