چهارشنبه ٠٣ مرداد ١٤٠٣
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
معرفی بخشدار

مهدی آزاد

مهدی آزاد

(بخشدار اسلام آباد)

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 456097
 بازدید امروز : 581
 کل بازدید : 5483894
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.2343
اخبار > رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان : تعهد ایجاد 20 هزار شغل در استان درقالب حمایت از سرمایه گذاری و اعطای تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی و عشایری.


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر شایقی از افزایش 7 برابری اعتبار چهاربانده پارس آباد – سربند اصلاندوز –جلفا خبر داد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان : تعهد ایجاد 20 هزار شغل در استان درقالب حمایت از سرمایه گذاری و اعطای تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی و عشایری.

دکتر شایقی از افزایش 7 برابری اعتبار چهاربانده پارس آباد سربند اصلاندوز جلفا خبر داد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان : تعهد ایجاد 20 هزار شغل در استان درقالب حمایت از سرمایه گذاری و اعطای تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی و عشایری.

دکتر داود شایقی در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه جمعیت شهرستان پارس آباد بر اساس سرشماری 95 بیش از 177 هزار می باشد که 105 هزار نفر در شهرها و 72 هزار نفر در روستاها و قشلاقات ساکنند گفت در شهرستان پارس آباد پروژه های مهمی انجام شد همچون فرودگاه و دریاچه شهرک و بیمارستان و پایاب سد خداآفرین و برای سال 97 نیز برنامه ریزی و سند بودجه ای استان و برش شهرستان را تدوین کرده ایم و در کلیات بودجه محلها و ردیفهای مشخص شده اند که بایستی طبق اولویت شهرستان طرح ها پیشنهاد گردد و پیگیری برای تخصیص و جذب را از هم اکنون شروع  گردد.

دکتر شایقی از افزایش 7 برابری اعتبار چهاربانده پارس آباد سربند اصلاندوز جلفا خبر داد و گفت اعتبار این پروژه در استان 2 میلیارد بود که به بیش از 15 میلیارد افزایش یافته است و افزود سهم هر شهرستان از اعتبارات مشخص است و امسال سهم شهرستان پارس آباد 19 ملیارد تومان می باشد که بین دستگاههای اجرایی بر اساس پیشنهادات ارائه شده توزیع خواهد گردید .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با بیان اینکه 70 درصد اعتبارت متمرکز در اختیار وازارت خانه ها می باشد گفت باید پیشنهادات و پیگیری ها برای جذب حداکثری در اولیتهای شهرستان  تا پایان شهریور ماه مطرح شود و پس از بررسی ،پیگیری لازم برای دریافت ردیف و تخصیص در سالهای آتی صورت پذیرد.

دکتر شایقی با اشاره به اجرای پروژه پایاب سد خدا آفرین و ایجاد بیش از 26000 شغل و افزوده شدن یک و نیم ملیون تن بر تولید سالانه شهرستان نیاز به چهار بانده کردن راه پارس آباد اردبیل را ضرورت برنامه های شهرستان عنوان کرد و گفت مطالعه راه آهن پارس آباد و چهار بانده کردن بیله سوار - پارس آباد در جدول 20 قانون بودجه قرار گرفته است .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با بیان اینکه بحث اشتغال یکی از موضوعات بندهای 24 گانه در خصوص اقتصاد مقاومتی، ابلاغی مقام معظم رهبری است از تعهد ایجاد 20 هزار شغل در استان درقالب حمایت از سرمایه گذاری و اعطای تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی و عشایری خبر داد و گفت سند آمایش استان تدوین شده و سند آمایش 10 شهرستان استان نیز در حال مطالعه و تدوین می باشد که اولویتهای هر شهرستان را مشخص خواهد نمود و به عنوان نقشه راه دستگاههای اجرایی عمل خواهد کرد.

 


١٨:٣٠ - چهارشنبه ٦ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧١٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٨٧٨ 

کانال تلگرام

 

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

 

پیوندها

http://ostan-ar.ir/uploads/ArdabilOSTAN.jpg

پخش زنده برنامه ها

118

سامانه بانك اطلاعاتي شهرداريها و دهياريها و شوراهاي شهرستان پارس آباد

شهرداري پارس آباد

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد
تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ٠٣ مرداد ١٤٠٣