يکشنبه ٢٧ خرداد ١٤٠٣
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
معرفی بخشدار
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 305979
 بازدید امروز : 290
 کل بازدید : 5440870
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.2500
اخبار > نثار بیش از4000 شهید و 12000 مجروح و جانباز در راه مبارزه با مواد مخدر در کشور مسئولیت را برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در داخل سنگین تر کرده است.


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پارس آباد

نثار بیش از4000 شهید و 12000 مجروح و جانباز در راه مبارزه با مواد مخدر در کشور مسئولیت را برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در داخل سنگین تر کرده است.

نثار بیش از4000  شهید و 12000 مجروح و جانباز در راه مبارزه با مواد مخدر در کشور مسئولیت را برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در داخل سنگین تر کرده است.

دکتر علی علایی فرماندار پارس آباد در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان که با حضور مدیرکل مبارزه با مواد مخدر استان  و فرماندهان نظامی و انتظامی و امنیتی برگزار شد با اشاره به اینکه ناهنجاری ها و آسیب های متعدد وارده به خانواده ها و جامعه از اعتیاد باعث هدر رفتن سرمایه های انسانی ، اجتماعی و اقتصادی جامعه می گردد بر برنامه ریزی و هماهنگی و پیشبینی نقشه راه مبارزه با دانه درشت های و خرده فروشان مواد مخدر و تقویت آگاهی بخشی و فرهنگ سازی و آموزش در جهت پیشگیری از گرایش و درمان تاکید کردند.

دکتر علایی فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پارس آباد با بیان اینکه نظارت بر عطاری ها و واحد های صنفی با تاکید به شناسایی مکانی مناسب برای راه اندازی کمپ ترک اعتیاد گفت:  خوشبختانه با تلاش های مسئولین شهرستانی و استانی مرکز TC برای اولین بار در استان در پارس آباد ایجاد شده که در درمان معتادین پس از گزراندن دوره کمپ ترک اعتیاد بسیار موثر خواهد بود .

فرماندار پارس آباد با اشاره به اینکه بیش از 4000 نفر شهید و 12000 مجروح و جانباز در راه مبارزه با مواد مخدر در کشور ایثارگری کرده اند گفت در کنار امر مقابله با عرضه و قاچاق مواد مخدر از مرزها ، بحث های تجهیز فنی و عملیاتی پلیس و توسعه مشارکتهای اجتماعی ، آموزش و آگاهی بخشی و اوقات فراغت و اشتغال جوانان و دانش آموزان باید مورد توجه قرار گیرد و در بحث درمان پایدار اعتیاد مراکز TC و AA و NA نیز حمایت و تقویت شوند.

دکتر علایی فرماندار پارس آباد همچنین با اشاره به اینکه شهرستان پارس آباد دومین شهرستان بزرگ با رشد جمعیتی مثبت و مهاجر پذیر بعد از مرکز استان با جمعیت جوان و تراکم بالای محلات حاشیه نشین  در معرز انواع ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی برای کانون خانواده هاست ،گفت نیاز به برنامه ریزی و توجه ویژه در حوزه اشتغال ، مسکن ، ازدواج ، فرهنگ و آموزش  می باشد که در این راستا دولت حمایتهای خوب در بخش اشتغال فراگیر با اعطای بیش از 95 میلیارد تومان انواع تسهیلات اشتغالزا در نظر گرفته و دستگاههای اجرای در اطلاع رسانی و جذب این منابع باید تلاش و پیگیری بیشتری به خرج دهند.


١٢:٥٥ - پنج شنبه ٣ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٨٨٥    /    تعداد نمایش : ٣٢٩٦ 

کانال تلگرام

 

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

 

پیوندها

http://ostan-ar.ir/uploads/ArdabilOSTAN.jpg

پخش زنده برنامه ها

118

سامانه بانك اطلاعاتي شهرداريها و دهياريها و شوراهاي شهرستان پارس آباد

شهرداري پارس آباد

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد
تاریخ آخرین به روز رسانی:يکشنبه ٢٧ خرداد ١٤٠٣